• GoHome Professional
ekskluzivan do 260000 eura 80 m2 pala cena što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 260000 eura 80 m2 pala cena što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 260000 eura 80 m2 pala cena što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "ekskluzivan do 260000 eura 80 m2 pala cena što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3.0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 241.900 € na 224.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 224.000 €, 87,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 241.900 €
08.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Ovo nije još jedan stan u ponudi. Ovo je porodični prostor koji rešava sve - lokaciju, kvadraturu, raspored i sigurnost.Nalazi se u Banatiću, na pešačkoj udaljenosti od Lidla, kafića, malih prodavnica, vrtića i škole. Sve vam je na dohvat ruke. Rumenacka i Partizanska ulica su u neposrednoj....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 155.000 € na 139.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 139.000 €, 86,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno redak poslovni prostor u samom srcu Beograda, površine 86m², sa parking mestom odmah ispred objekta – što predstavlja jednu od najvećih prednosti ove nekretnine i pravu retkost u strogom centru grada. Lokacija je idealna za firme, ordinacije, advokatske kancelarije,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 85,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 155.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji vodi do prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom sa mokrim čvorom na prvoj etaži i stepeništa koje vodi do....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 267.960 € na 258.720 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 258.720 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 267.960 €
12.05.2026 - 258.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054313, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 84m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 180.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 180.200 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 190.550 €
15.03.2026 - 185.400 €
08.05.2026 - 180.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole i više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor u donjoj etaži čini dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 260000 eura 80 m2 pala cena što veći zadnjih 7 dana (56)
  • ekskluzivan do 260000 eura pala cena što veći zadnjih 7 dana (1)
  • ekskluzivan do 260000 eura 80 m2 pala cena što veći (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>