• GoHome Professional
ekskluzivan do 260 m2 do 480000 eura duplex Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 260 m2 do 480000 eura duplex Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 260 m2 do 480000 eura duplex Najnovije

  • Za upit "ekskluzivan do 260 m2 do 480000 eura duplex najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 450000 eura (malo jeftiniji)
    • 500000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.100 €, 154,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno redak i prostran petosoban duplex stan u blizini Bulevara Patrijarha Pavla u Novom Sadu. Stan je površine 154,5 m² i organizovan je na dve etaže bez kosina, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i pun komfor stanovanja. Nekretninu karakteriše veliki i svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 325.000 €, 131,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju LUX duplex – Luke Vojvodića – 130m² – 325.000 EUR (samo keš kupci) U ponudi je izuzetno komforan i luksuzno opremljen duplex stan u ulici Luke Vojvodića, idealan za porodičan život u mirnom delu grada. Stan je ukupne površine 130m², po strukturi 4.0 / 4.5, sa tri prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 425.000 €, 117,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Moderan dupleks u mirnoj ulici, dobro pozicioniran. Dobar ulaz koji se uredno održava.Donji nivo sastoji se od ulaznog dela,kupatila, dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom i trpezarijom, sa izlaskom na terasu od 14 m2.Gornji nivo je koncipiran kao odvojeni spavaći blok sa 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi za prodaju je prostran duplex stan na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina, u Bloku 61. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa dva lifta i centralnim grejanjem, a zahvaljujući otvorenom konceptu i velikim staklenim površinama odlikuje se obiljem prirodne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 247.000 €, 143,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno dobro organizovan stan-duplex 143m2 na Novoj Detelinari. Na donjem nivou se nalazi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve terase, dve spavaće sobe i kupatilo, kao i dve ostave. Na gornjem nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 227.832 €, 104,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103.56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 201.942 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103,56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 95,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. PORODIČAN ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN U NOVIJOJ GRADNJI! Stan je odličnog rasporeda, na dve etaže i površine je 95m2. Nalazi se u zgradi novije gradnje sa liftom na 6/7 spratu i ima terasu sa koje se pruža fantastičan pogled. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 190.860 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je trosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 260 m2 do 480000 eura duplex najnovije (30)
  • ekskluzivan do 480000 eura duplex najnovije (1)
  • ekskluzivan do 260 m2 do 480000 eura najnovije (15)
  • ekskluzivan do 260 m2 do 480000 eura duplex (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>