• GoHome Professional
ekskluzivan do 260 m2 do 420000 eura zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 260 m2 do 420000 eura zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 260 m2 do 420000 eura zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "ekskluzivan do 260 m2 do 420000 eura zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 3.161 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • dve lođe
    • namešten
    • potkrovlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 62,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan stan u okviru kompleksa West 65, u novoj kuli West Tower, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se nalazi na 10. spratu i odiše luksuzom, komforom i modernim dizajnom. Kompletno je namešten....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 385.000 €, 247,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan do 260 m2 do 420000 eura zadnjih 14 dana što veći'
288.000 €
289.978 €
186.000 €
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 456.000 €, 105,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan trosoban stan površine 105m², smešten u modernoj novogradnji visokog kvaliteta, na jednoj od najprestižnijih lokacija na Vračaru, u Južnom bulevaru. Nekretnina je projektovana sa fokusom na savremen stil života, maksimalnu funkcionalnost i estetski sklad. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstven ekskluzivan salonski stan povrsine 109m2 sa terasom, pozicioniran na odličnoj lokaciji u ulici Stanoja Glavaša, ispod Tašmajdana,u održavanoj predratnoj zgradi. U zgradu se ulazi kroz prelepo dvorište, a objekat poseduje i još jedno veliko dvorište iza zgrade koje je puno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dragana Raki��a, 2/2, eg, dupleks-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan povr��ine 92m2, trosobne strukture, sme��ten u mirnom i ure��enom delu ulice Dragana Raki��a.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 400.000 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru Banovog brda. Ekskluzivna lokacija (blizina svega: marketi, pijaca, dom zdravlja, škola, vrtić, prevoz, park, Ada, Košutnjak) pruža vrhunski komfor i kvalitet stanovanja. Stan je renoviran prvoklasnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju ekskluzivan stan smešten u jednom od najtraženijih delova Voždovca, u neposrednoj blizini kompleksa Voždove kapije, marketa, restorana, kafića i brojnih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Labudovog brda, izdavaja se ovaj autentičan dupleks koji pomera granice klasičnog stanovanja. Uknjižen na 50m², sa čak 84m² realnog prostora, predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Donji nivo odiše elegancijom i prostranošću – dnevni boravak otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan trosoban stan u Beogradu na vodi – spoj prestiža, komfora i pogleda koji ostavlja bez daha U srcu modernog urbanog centra Beograd na vodi nalazi se ovaj izuzetan trosoban stan, osmišljen za one koji žele više od prostora – žele stil života. Nalazi se u jedinstvenom kvartu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA – SALONSKI STAN NA SLAVIJI U ponudi je izuzetno kvalitetan i funkcionalan salonski stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Slaviji. Idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 80 m² Cena: 360.000 €....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivan penthouse u zgradi novije gradnje izgrađene 2022. godine, na odličnoj lokaciji na opštini Voždovac. Izdvaja po prelepom pogledu sa terase koja se prostire uz ceo stan u obliku slova L, orijentisan je severoistočno. Stan je polunamešten, poseduje ugradnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prodaja: Funkcionalan dvoiposoban stan od 75m2 na III spratu od IX spratova u zgradi sa dva lifta. Stan je dvostran, svetao, konforan, odličnog rasporeda prostorija. Sastoji se iz: ulaznog predsoblja, dnevne sobe, izdvojene kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 275.000 €, 70,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Premium stil Ponuda za istinske ljubitelje komfora: ekskluzivan stan od 70 m² na prestižnoj lokaciji – Bogoslovija. Stan se nalazi na drugom spratu reprezentativne zgrade i prodaje se u potpunosti namešten, sa pažljivo dizajniranim enterijerom i premijum završnom obradom. Idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 399.000 €, 69,00 m2 cca 5780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivan stan u srcu Beograda. Prodaje se reprezentativan stan koji svojim izgledom, visinom stropova i rasporedom pruža osećaj otmenog života. Za mikrolokaciju je dovoljno reći da se nalazi u jednoj od najlepših ulica,Čika Ljubinoj, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 199.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 210.000 €
13.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći. Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m² Struktura stana: prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 62,59 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan vrhunskog kvaliteta smešten u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova ekskluzivna ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, pri čemu svaka poseduje po četiri stana i garažu, smeštene na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Karaburmi. Moderan arhitektonski izraz i vrhunski kvalitet gradnje izdvajaju ovaj projekat kao retkost na tržištu nekretnina. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom na park i u blizini rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Poseduje privatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 53,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju komforan, dvosoban stan na 8. spratu u zgradi od 12. spratova u Rumenačkoj ulici. Stan se sastoji od dve prostrane sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, terase, ostave, kupatila i ulaznog hodnika. Izvorno stanje, potrebno ulaganje. Predstoji adaptacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.300 €, 51,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,33 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 34,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 88.400 €, 29,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti sprat od pet u zgradi sa liftom. Ekskluzivna prodaja naše agencije. Ulica mala i ušuškana a stan dodatno pozicioniran ka dvorištu. Ulica Aleksandra....