• GoHome Professional
ekskluzivan do 250 m2 zadnjih 14 dana do 1900 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 250 m2 zadnjih 14 dana do 1900 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 250 m2 zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2

  • Za upit "ekskluzivan do 250 m2 zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.610 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • lift
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 385.000 €, 247,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 53,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju komforan, dvosoban stan na 8. spratu u zgradi od 12. spratova u Rumenačkoj ulici. Stan se sastoji od dve prostrane sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, terase, ostave, kupatila i ulaznog hodnika. Izvorno stanje, potrebno ulaganje. Predstoji adaptacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan do 250 m2 zadnjih 14 dana do 1900 eura/m2'
49.120 €
49.120 €
206.000 €
  Stan, JAGODINA, 186.000 €, 109,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 34,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>