• GoHome Professional
ekskluzivan do 250 m2 do 450000 eura oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 250 m2 do 450000 eura oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 250 m2 do 450000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "ekskluzivan do 250 m2 do 450000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 494.400 €, 147,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centra, ulica Lovćenska. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na idealnoj, mirnoj i lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, više obrazovnih ustanova (vrtića, osnovne škole, fakulteta), Spensa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 486.000 €, 162,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1306 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju ekskluzivan penthaus na Zvezdari, ukupne površine 162 m², osmišljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 479.700 €, 117,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Luksuzan trosoban stan u zgradi Lumia, Beograd na vodi Predstavljamo vam ekskluzivan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada Lumia, koji pruža savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i izuzetne lokacije. Stan se prostire na izuzetno dobro organizovanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 479.000 €, 73,00 m2 cca 6560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122105, IV/IV, klima, lift, salonski, uknjižen, luks renoviran, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Na prodaju ekskluzivan stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda, neposredno uz Knez Mihailovu, Trg Republike i Narodni muzej. Retko u ponudi! Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 479.000 €, 121,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan neuseljen penthaus u prestižnom naselju West 65 Na prodaju ekskluzivan neuseljen penthaus u jednom od najprestižnijih naselja u Beogradu – West 65. Ova nekretnina nudi savršen spoj vrhunskog dizajna, udobnosti i sigurnosti, namenjena onima koji traže kvalitetan životni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 475.000 €, 92,00 m2 cca 5160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 92m2, dve terase, podno grejanje, 8/8, lift, telefon, interfon, nogućnost garaže. Uknjižen na 92m2. 🏙️ Na prodaju luksuzan penthaus u ulici Luke Vukalovića – 83 m² 💰 Cena: 475.000 € Na prodaju je ekskluzivan penthaus od 83 m² u jednoj od najtraženijih ulica grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 473.800 €, 179,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan duplex stan površine 179 m², smešten na VI spratu stambene zgrade na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – na Keju, sa direktnim pogledom na Dunav. Ova jedinstvena nekretnina izdvaja se po prostranosti, funkcionalnom rasporedu i spektakularnom pogledu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 460.888 €, 95,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ NA PRODAJU – NAJVEĆI TROSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI | BW ETERNA 📌 Lokacija: Beograd na vodi, zgrada BW Eterna 🏷️ Cena: Snižena (uz mogućnost dodatne korekcije u zavisnosti od načina isplate) 🚗....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan do 250 m2 do 450000 eura što skuplji (924)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>