• GoHome Professional
ekskluzivan do 240000 eura 80 m2 pala cena što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 240000 eura 80 m2 pala cena što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 240000 eura 80 m2 pala cena što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "ekskluzivan do 240000 eura 80 m2 pala cena što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 249.000 €
28.01.2026 - 261.000 €
04.02.2026 - 261.800 €
22.03.2026 - 250.000 €
01.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen trosoban stan na drugom spratu kvalitetne četvorospratne zgrade (2006god.) sa urednim ulazom, a smeštena u blizini svih objekata infrastrukture poput: gradskog prevoza, prodavnica, škole, vrtića i sl. Odlična lokacija u mirnoj ulici blizu Autokomande. Luksuzno sređen sa odvojemim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 188.500 € na 185.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 188.500 €
01.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101641 - CENA je 188 500e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Savini, na Novom Naselju. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, dve sobe, odvojene, velike kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 149.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054611 PETROVARADIN TROSOBAN STAN 74 m² Predstavljamo prodaju trosobnog , renoviranog stana od 74 m², pozicioniranog na trećem spratu, u mirnom delu Petrovaradina . Iz ulaznog hodnika se ide u sve prostorije. Desno je dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu i odvojena....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.900 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 239.900 €, 74,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 245.000 €
30.04.2026 - 239.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se komforan, porodičan stan na odličnoj lokaciji Jugo - zapadno orijentisan, svetao i osunčan Uknjižen, vlasnik 1/1 Renoviran, uradjene elektro i vodovodne instalacije Nov parket Pvc stolarija Terasa je zastakljena U stanu ostaju ugradni plakari Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 155.400 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 166.500 €
10.04.2026 - 159.100 €
24.04.2026 - 155.400 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102448 - Cena je 150 000 e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen nov, troiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i zatvorene i otvorene terase. Grejanje je etažno podno na toplotne pumpe. Stan je izuzetno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 149.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102554 CENA 145.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan i odlično organizovan, sa jasno odvojenim celinama koje omogućavaju udoban svakodnevni život. Sastoji se iz prostranog dnevnog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 240000 eura 80 m2 pala cena što manji zadnjih 14 dana (105)
  • ekskluzivan do 240000 eura pala cena što manji zadnjih 14 dana (3)
  • ekskluzivan do 240000 eura 80 m2 što manji zadnjih 14 dana (6)
  • ekskluzivan do 240000 eura 80 m2 pala cena što manji (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>