• GoHome Professional
ekskluzivan do 240 m2 interfon do 420000 eura zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 240 m2 interfon do 420000 eura zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 240 m2 interfon do 420000 eura zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "ekskluzivan do 240 m2 interfon do 420000 eura zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 379.900 € na 365.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 365.000 €, 93,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 379.900 €
10.05.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Golf - Kneza Višeslava; 93m2 (89,5m2 grejne+3,5m2 terase), 3.5, 5./7, cg, lift, interfon, internet, podrum, sušionica, ostava, atomsko sklonište; Prodajemo osunčan, funkcionalan i prostran troiposoban stan (kompletno renoviran pre 5 godina) a u zgradi od fasadne cigle (iz....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 450.000 €
10.05.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��anti��eva, 4/5, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-104m2 , ugovorna povr��ina-104.00m2, Na prodaju dupleks na odli��noj lokaciji na Dor��olu, u ��anti��evoj ulici nadomak Bajlonijeve pijace. Dupleks se nalazi na 4.spratu i ulazi iz posebnog hodnika na ��ijim vratima je interfon. Spoljni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 430.000 € na 405.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 405.000 €, 127,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 430.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao ��etvorosoban stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan je jako svetao i funkcionalan. Nalazi se u dobro o��uvanoj zgradi. Mogu��a ugradnja lifta....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 430.000 € na 405.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 405.000 €, 127,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 430.000 €
15.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao četvorosoban stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan je jako svetao i funkcionalan. Nalazi se u dobro očuvanoj zgradi. Moguća ugradnja lifta (postoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 399.000 € na 388.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 388.400 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 399.000 €
15.05.2026 - 388.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran 3.5 stan u centru grada, u neposrednoj blizini zgrade Vlade. Dvostrano orijentisan (jug-zapad), svetao, sa potencijalom za dupleks. Nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 395.000 €
08.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3.0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
05.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sumatovacka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 240 m2 interfon do 420000 eura zadnjih 14 dana pala cena (219)
  • ekskluzivan do 240 m2 do 420000 eura zadnjih 14 dana pala cena (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>