• GoHome Professional
ekskluzivan do 220000 eura 80 m2 pala cena što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 220000 eura 80 m2 pala cena što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 220000 eura 80 m2 pala cena što manji zadnjih 14 dana

  • Za upit "ekskluzivan do 220000 eura 80 m2 pala cena što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 239.900 €, 74,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 245.000 €
03.05.2026 - 239.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj mikrolokaciji u Bloku 63, odlična spratnost i raspored, lepo renoviran. Porodičan stan sa mogućnošću kupovine garaže. Moguća kupovina na kredit. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja + trpezarija, kupatilo + wc, 2 spavaće sobe. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 188.500 € na 185.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 188.500 €
01.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101641 - CENA je 188 500e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Savini, na Novom Naselju. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, dve sobe, odvojene, velike kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 149.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054611 PETROVARADIN TROSOBAN STAN 74 m² Predstavljamo prodaju trosobnog , renoviranog stana od 74 m², pozicioniranog na trećem spratu, u mirnom delu Petrovaradina . Iz ulaznog hodnika se ide u sve prostorije. Desno je dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu i odvojena....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.900 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 239.900 €, 74,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 245.000 €
30.04.2026 - 239.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se komforan, porodičan stan na odličnoj lokaciji Jugo - zapadno orijentisan, svetao i osunčan Uknjižen, vlasnik 1/1 Renoviran, uradjene elektro i vodovodne instalacije Nov parket Pvc stolarija Terasa je zastakljena U stanu ostaju ugradni plakari Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 149.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102554 CENA 145.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan i odlično organizovan, sa jasno odvojenim celinama koje omogućavaju udoban svakodnevni život. Sastoji se iz prostranog dnevnog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220000 eura 80 m2 pala cena što manji zadnjih 14 dana (82)
  • ekskluzivan do 220000 eura pala cena što manji zadnjih 14 dana (3)
  • ekskluzivan do 220000 eura 80 m2 što manji zadnjih 14 dana (4)
  • ekskluzivan do 220000 eura 80 m2 pala cena što manji (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>