• GoHome Professional
ekskluzivan do 220 m2 do 3900 eura/m2 lift što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 220 m2 do 3900 eura/m2 lift što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 220 m2 do 3900 eura/m2 lift što veći Najnovije

  • Za upit "ekskluzivan do 220 m2 do 3900 eura/m2 lift što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 230,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA (29 m2). 3 Terase (7 m2, 30 m2 i 35 m2) NE ULAZE u kvadraturu stana. 6 spavacih soba, 3 kupatila. Prodaje se sa svim lux namestajem i lux....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 357.000 €, 119,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija poslovni prostor, 106m2, 3/3, norveški radijatori, lift, telefon, parking Poslovni prostor od 106m2 na trećem spratu, sa dva ulaza - što omogućava lakšu organizaciju rada. Sastoji se od tri zasebne prostorije, dve kuhinje i dva toaleta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavace sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna cvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavace sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaca soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavace sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 237.000 €, 78,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan na odličnoj lokaciji - adaptibilan u troiposoban. Izuzetno svetao sa toplom vodom, odvojen spavaći blok, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, toalet. Stanu pripada i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 do 3900 eura/m2 lift što veći najnovije (76)
  • ekskluzivan do 220 m2 do 3900 eura/m2 što veći najnovije (1)
  • ekskluzivan do 220 m2 do 3900 eura/m2 lift što veći (217)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>