• GoHome Professional
ekskluzivan bazen 120 m2 do 450000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan bazen 120 m2 do 450000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan bazen 120 m2 do 450000 eura

  • Za upit "ekskluzivan bazen 120 m2 do 450000 eura" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 2.033 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 252.956 €, 115,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan ima prelepu terasu na uglu zgrade. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen je tako da odgovara različitim potrebama svih generacija i različitim životnim stilovima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, 25. Maj, 221.000 €, 130,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal 130 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor idealan je za restorane, kafiće, prestižne salone,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>