• GoHome Professional
ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Lion, 850.000 €, 210,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Radoja Domanovića , sut+pr+I,-Ugovorna površina kuće je 76m2. Izuzetno lep, porodičan dom u mirnoj ulici na Zvezdari, u blizini Bulevara kralja Aleksandra, sportskog centra Olimp i Zvezdarske šume. Kraj ima odličnu infrastrukturu, u blizini su dve osnovne škole, dve srednje škole,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 799.999 €, 204,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven stan na prvom spratu kuće, smešten na izuzetnoj lokaciji, na placu površine 6 ari, što predstavlja retkost na tržištu nekretnina u Beogradu. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice – stana u prizemlju i ovog stana na prvom spratu, što omogućava visok nivo privatnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 862.500 €, 230,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR NA LUX LOKACIJI - ELIXIR GARDEN – CENTAR NOVOG BEOGRADA! Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Novi Beograd, kompleks Elixir Garden Površina: 230 m² Struktura: Poslovni prostor koji čini: - kancelarijski deo; - tri toaleta; - dve terase; Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 929.000 €, 210,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji prodaje se luksuzno sređen stan. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, velikog trpezarijskog dela sa kuhinjom, dva kupatila, garderobera, ulaznog hodnika i dvorišta od 89m2. Iz svih prostorija postoji mogućnost izlaska u dvorište. Uz stan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 890.000 €, 212,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo izuzetnu nekretninu sa prostranim dvorištem, garažom, poslovnim prostorom i odvojenim gostinjskim delom. Smeštena u najtišoj i najprestižnijoj zoni Beograda, u samom srcu Senjaka, ova nekretnina pretstavlja retku priliku za kupce koji tragaju za nečim zaista posebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 6 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 710.000 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 7 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 565.500 €, 195,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni objekat na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. Zgrada je u poslednjoj fazi izgradnje i gradi se po principu "smart home". Objekat se nalazi u veoma prometnoj ulici, što je pogodno za obavljanje raznih delatnosti, i pruža odličnu mogućnost za rentiranje. Objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 200,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Grčića Milenka, 3/4, cg, uknjižen- Stvarna površina-200m2 , ugovorna površina-194.25m2, U prilici smo da vam ponudimo luksuzan dupleks u najlepšem delu Lekinog brda. Zgrada je novije gradnje, useljena 2014,godine. Građena je po najvišim standardima gradnje. Dupleks se prostire na....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 550.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji između Vukovog spomenika i Kalenić pijace, prodaje se prostran lokal u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, sa izlogom i izlazom na dve ulice. Lokacija vrhunskog potencijala – idealno uklopljena u živu rezidencijalno–poslovnu četvrt, sa odličnom infrastrukturom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 210 m2 do 5100 eura/m2 zadnjih 14 dana (115)
  • ekskluzivan do 5100 eura/m2 zadnjih 14 dana (52)
  • ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 (88)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>