• GoHome Professional
ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 najnovije

  • Za upit "ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 995.000 €, 227,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski stan koji zauzima ceo prvi sprat zgrade u samom centru grada, na nekoliko minuta hoda od najužeg gradskog jezgra. Stan je površine 227m2, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom i autentičnim salonskim karakterom - visoki plafoni, veoma velike prostorije i prozori,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 990.000 €, 203,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu najlepšeg rezidencijalnog dela Dedinja, u mirnoj ulici vajara Đoke Jovanovića, prodaje se ekskluzivan stan od 203 m² u kvalitetno zidanoj predratnoj zgradi iz 1938. godine, sa svega tri stana. Osnovne karakteristike: • Površina: 203 m² • Struktura: petosoban stan • Sprat: visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Ekskluzivan 6.0 stan sa dvorištem 250m2, opremljen najsavremenijim uređajima i vrhunskim nameštajem, pružiće vam osećaj da ste sami u svom komforu, a okruženi zelenilom i prirodom! Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, lux.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 947.999 €, 210,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIX GROPUP BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 4500evra po kvadratu SPECIJALNA PONUDA-do kraja aprila-ova cena NAPOMENA: Cena je za firme. AKCIJA do 31.03.2025 je ova cena. Zgrada je uskoro useljiva, recepcija je pocela sa radom. Regularna cena je 841000 evra. DIREKTNA PRODAJA STANOVA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 949.500 €, 211,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan, petosoban penthaus, koji je dvostrano orijentisan, sa pogledom prema Savi i gradu. Stan poseduje dve master sobe sa svojim kupatilima i tri terase ukupne povrsine 42m2. Zgrada "QUARTET", u kojoj se nalazi stan, smestena je u centralnom delu kompleksa Beograd....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetan, luksuzno opremljen dupleks stan površine 234 m², koji spaja udobnost porodičnog doma i prestiž savremenog urbanog života. Nalazi se na Sajmištu na svega nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada, u mirnoj, ali izuzetno povezanoj zoni u blizini Bulevara oslobođenja,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 766.000 €, 219,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija za nekretnine Winner upisana u Registar posrednika br.612, oglašava prodaju; Ekskluzivan poslovni prostor u strogom Centru Novog Sada u pešačkoj zoni, vrhunski opremljen, prodaje se sa kompletnim inventarom, ozvučenjem, centralna klimatizacija, 4 sanitarna čvora, video nadzor,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan 210 m2 do 5100 eura/m2 (88)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.