• GoHome Professional
ekskluzivan 200 m2 do 5600 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 200 m2 do 5600 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 200 m2 do 5600 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "ekskluzivan 200 m2 do 5600 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 5300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.122.000 €, 204,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Nov lokal na izuzetnoj i prometnoj lokaciji, sa odličnom vidljivošću sa ulice. Zahvaljujući svojoj poziciji i frekvenciji prolaznika, predstavlja idealan izbor za različite vrste delatnosti. Lokal je organizovan na dva nivoa: - prizemlje površine 101 m² - prvi sprat površine 103 m²....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 730.000 €, 207,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnoj, rezidencijalnoj ulici na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, nalazi se dupleks koji spaja luksuz, komfor i savršen raspored u jednu skladnu celinu. Ovaj prostrani stan je idealan za one koji traže mirno okruženje, a da su istovremeno povezani sa svim važnim tačkama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 187,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U maloj zgradi sa privatnim dvorištem prodajemo lux penthouse duplex, sagrađen 2005. godine kao nadogradnja zgrade iz 60-ih. Donji nivo stana sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, velike centralne dnevne sobe sa visinom plafona od preko 6m,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 510.000 €, 183,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dom koji spaja luksuz i toplinu porodičnog života Ova prelepa stambena zgrada osmišljena je s posebnom pažnjom, kombinujući vrhunski kvalitet i eleganciju. Svaki detalj pomno je odabran kako bi pružio dugotrajnost i visok standard stanovanja. Veliki prozori donose obilje prirodne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Reprezentativan poslovni prostor na prestižnoj lokaciji Novog Beograda – prekoputa Arene Na prodaju je vrhunski poslovni prostor površine 188 m², smešten u kvalitetnoj zgradi na adresi Bulevar Arsenija Čarnojevića, na Novom Beogradu – Blok 28. Lokacija predstavlja jednu od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 389.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostran dupleks stan površine 200 m2 u jednom od najkvalitetnijih delova Novog Beograda – Blok 44, za poznavaoce kvalitetne gradnje sa kraja 1980-ih, uređenom ambijentu i prepoznatljivim šestospratnim belim lamelama, bez industrijskih objekata u okolini – idealno za miran....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 400.000 €, 214,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam prodamo kuću u mirnoj ulici u Žarkovu, u neposrednoj blizini glavne ulice, gradskog prevoza, trgovina, škola, vrtića. Kuća se prostire na četiri etaže i svaka etaža se sastoji od hodnika, kuhinje, sa trpezarijom, dnevnog boravka, kupatila, toaleta, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 270.000 €, 182,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižena kuća od 182 m2. U prizemlju je jednosoban stan od 38 m2 i garaža od 33 m2. Na prvom spratu je dvoiposoban stan površine 62 m2 plus 2 terase plus tavan i ostava. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 275.000 €, 214,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo samostalnu kuću u mirnoj ulici, na 7 ari placa, sa etažama prizemlje+sprat. uređeno dvorište, septička jama, doveden gas do kuće. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na dvorište, tri spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 231.495 €, 193,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo izuzetan tripleks u mirnoj i čistoj ulici punoj Zelenila u Krnjači u novoizgrađenoj zgradi na najluksuznijoj lokaciji. Stan je ukupne površine 193 m2, a garaža 17,5 m2. Grejanje je na toplotnu pumpu. Prvi nivo stana se sastoji od velikog dnevnog boravka koji izlazi na terasu,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 200 m2 do 5600 eura/m2 najnovije (37)
  • ekskluzivan do 5600 eura/m2 najnovije (17)
  • ekskluzivan 200 m2 do 5600 eura/m2 (72)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>