• GoHome Professional
ekskluzivan 200 m2 do 5400 eura/m2 parking najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 200 m2 do 5400 eura/m2 parking najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 200 m2 do 5400 eura/m2 parking najnovije

  • Za upit "ekskluzivan 200 m2 do 5400 eura/m2 parking najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 5100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 830.000 €, 202,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Skupštine, prodaje se ekskluzivan, potpuno renoviran i luksuzno održavan poslovni prostor sa očaravajućim pogledom na crkvu Svetog Marka. Prostor je dvostrano orijentisan, sa dva ulaza, elegantno uređenom zonom za recepciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 990.000 €, 203,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu najlepšeg rezidencijalnog dela Dedinja, u mirnoj ulici vajara Đoke Jovanovića, prodaje se ekskluzivan stan od 203 m² u kvalitetno zidanoj predratnoj zgradi iz 1938. godine, sa svega tri stana. Osnovne karakteristike: • Površina: 203 m² • Struktura: petosoban stan • Sprat: visoko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 855.000 €, 185,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi – impozantan salonski stan površine 203 m², smešten na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, u ulici Kneza Miloša. Nekretnina koja spaja istorijski šarm, visoki nivo komfora i izuzetni investicioni potencijal, idealna za kupce koji traže prostor sa karakterom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 947.999 €, 210,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIX GROPUP BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 4500evra po kvadratu SPECIJALNA PONUDA-do kraja aprila-ova cena NAPOMENA: Cena je za firme. AKCIJA do 31.03.2025 je ova cena. Zgrada je uskoro useljiva, recepcija je pocela sa radom. Regularna cena je 841000 evra. DIREKTNA PRODAJA STANOVA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 695.250 €, 204,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

JEDINSTVENA NEKRETNINA NA TRŽIŠTU!!! Ekskluzivan stan u vili sa tri stambene jedinice, na atraktivnoj lokaciji u blizini Bulevara i centra grada. Jedinstenog izgleda, izrađen od najboljih materijala i opremljen vrhunskom opremom predstavlja savršen izbor za porodični koncept stanovanja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, dvorište 1a Ekskluzivna kuća na Dedinju, novije gradnje, u blizini Belog dvora. Kuća je visokog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux nova kuća Pr+Sp 200m plac 738m Veternik -novi deo useljivo Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Veternik novi deo Kvadratura: 200m2 Površina zemljišta: 730m2 Broj soba: 5 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan 200 m2 do 5400 eura/m2 parking (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>