• GoHome Professional
ekskluzivan 200 m2 do 5200 eura/m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 200 m2 do 5200 eura/m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 200 m2 do 5200 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "ekskluzivan 200 m2 do 5200 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 850.000 €, 185,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save, nalazi se izuzetno funkcionalan i prostran stan u prizemlju novije zgrade, ukupne površine 185 m², sa zasebnom terasom od oko 50 m². Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, reprezentativnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 449.000 €, 181,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran dupleks od 115,6 m2+65.41m2 u Beogradu, na Zvezdari, u Mirijevu, na 4. i 5. spratu zgrade od 5 spratova. Stan je uknjižen, što predstavlja dodatnu sigurnost pri kupovini. Lokacija je veoma pogodna za porodičan život, jer pruža mirnije okruženje, a istovremeno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kluz, 465.000 €, 207,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća na Zvezdari, u naselju Zeleno brdo, ukupne površine 207 m2, nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra, Zvezdarske šume, SC Olimp, pijace, doma zdravlja, škola i drugih važnih sadržaja.Kuća se sastoji od dva trosobna dupleks stana, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 217,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji Banjice, u neposrednoj blizini Paunove ulice, u mirnom i tihom okruženju, nalazi se ovaj komforan, renoviran duplex od 217m2. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji za ugodan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 360.000 €, 205,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Interfon Velje Miljkovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 214,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Oštreljska Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 204,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Terasa Interfon Despotovačka Soba: 10 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 195.500 €, 214,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi se trosobna kuča veličine 148m2,prizemna,novija,modernog koncepta,kavalitetne gradje,sa opremom koja je u tom momentu....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 184.536 €, 203,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 200 m2 do 5200 eura/m2 zadnjih 7 dana (44)
  • ekskluzivan do 5200 eura/m2 zadnjih 7 dana (31)
  • ekskluzivan 200 m2 do 5200 eura/m2 (71)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.