• GoHome Professional
ekskluzivan 190 m2 do 5100 eura/m2 luksuzan što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 190 m2 do 5100 eura/m2 luksuzan što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 190 m2 do 5100 eura/m2 luksuzan što jeftiniji

  • Za upit "ekskluzivan 190 m2 do 5100 eura/m2 luksuzan što jeftiniji" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.184 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 350000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne panele tako da je potrošnja struje za zagrevanje vode izuzetno....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 239.800 €, 200,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se prizemlje od 200m2, luksuzne kuće u Kaluđerici sa velikim dvorištem i brojnim sadržajima! Predstavljamo vam ekskluzivnu, kompletno sređenu kuću, idealnu za porodičan život. Kuća se nalazi na prostranoj parceli od 6,7 ari, okruženoj zelenilom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan 190 m2 do 5100 eura/m2 luksuzan što jeftiniji'
772.500 €
855.000 €
278.500 €
  Stan, KAMENICA, 278.100 €, 200,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 100 m² stambenog prostora + 100 m² terasa sa bazenom Dva privatna parking mesta Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 100 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.190 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan dupleks stan površine 188 m² na Tatarskom brdu, sa spektakularnim pogledom na Novi Sad---Agencijska šifra 1007864.Ova jedinstvena nekretnina prostire se na dve etaže i pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i luksuza.Donji nivo je koncipiran kao prostrani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 DeLux četvorosoban stan za izdavanje – Centar grada ✨ U ponudi je luksuzan i prostran četvorosoban stan površine 200m² , smešten na 1. spratu stambene zgrade u samom centru grada. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv ✅, pružajući jedinstven spoj elegancije, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 500.000 €, 200,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan dupleks od 200 m² sa krovnom terasom – Novi Sad, Bulevar Evrope / Šeraton U mirnoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Šeraton i Bulevara Evrope, izdaje se ekskluzivan dupleks stan površine 200 m², smešten u maloj urbanoj vili. Stan se prostire na dva nivoa i poseduje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux nova kuća Pr+Sp 200m plac 738m Veternik -novi deo useljivo Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Veternik novi deo Kvadratura: 200m2 Površina zemljišta: 730m2 Broj soba: 5 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 619.500 €, 177,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u sklopu novog i modernog stambenog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Ovaj luksuzni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 799.000 €, 174,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan stan površine 174 m² u Mačvanskoj ulici, odmah useljiv. Na prodaju ekskluzivan višesoban stan ukupne površine 174 m², koji se nalazi na drugom spratu (od ukupno četiri) moderno koncipirane zgrade, izgrađene pre 11 godina. Zgrada poseduje lift, priključena je na centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 830.000 €, 202,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Skupštine, prodaje se ekskluzivan, potpuno renoviran i luksuzno održavan poslovni prostor sa očaravajućim pogledom na crkvu Svetog Marka. Prostor je dvostrano orijentisan, sa dva ulaza, elegantno uređenom zonom za recepciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 872.888 €, 172,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan penthaus sa panoramskim pogledom na Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: 15.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini Belog dvora. Ova ekskluzivna adresa spaja mir i sigurnost, prirodno okruženje i privatnost sa neposrednom blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)