• GoHome Professional
ekskluzivan 180 m2 do 5500 eura/m2 pala cena najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 180 m2 do 5500 eura/m2 pala cena najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 180 m2 do 5500 eura/m2 pala cena najnovije

  • Za upit "ekskluzivan 180 m2 do 5500 eura/m2 pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 5200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 550.000 € na 520.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 520.000 €, 180,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 550.000 €
17.05.2026 - 520.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K759 Na izuzetnoj lokaciji na Kosmaju, svega 100 metara vazdušne linije od čuvene pivare i blizu novootvorenog hotela, nalazi se stilizovana i vrhunski opremljena porodična kuća površine 180 m² sa predivnim pogledom, smeštena na prostranom i uređenom placu od 13,5 ari. Ova....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 188.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 188.000 €, 171,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 198.000 €
17.05.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena, lux, nameštena kuća sa bazenom. Sastoji se od tri nivoa: I nivo - podrum, soba i tehnička soba; II nivo - dnevna soba sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo i terasa; III nivo (potkrovlje) - 2 sobe i kupatilo. Plac je ravan i ima 10 ari na kojem se nalazi bazen i letnjikovac, kao....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 65.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 60.000 €, 178,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 65.000 €
17.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kupusini, tvrde gradnje bruto površine 178 m2. Kuća se sastoji od 5 soba, kuhinja sa trpezarijom, dnevnog boravka, hodnik, kupatilo i toalet, natkrivena terasa. Kompletno renovirana urađene hidro i termo izolacija, PVC stolarija, podovi brodski pod i pločice. Grijanje....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 48.000 € na 40.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 168,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 50.000 €
08.05.2026 - 48.000 €
17.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana kuća u Doroslovu od 168 m2. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, špajz, veliko kupatilo i hodnik. Nalazi se na placu od 1195 m2 i ima započetu gradnju pomoćnih prostorija. Voda iz vodovoda, trofazna struja, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 180 m2 do 5500 eura/m2 pala cena najnovije (9)
  • ekskluzivan do 5500 eura/m2 pala cena najnovije (4)
  • ekskluzivan 180 m2 do 5500 eura/m2 najnovije (2)
  • ekskluzivan 180 m2 do 5500 eura/m2 pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>