• GoHome Professional
ekskluzivan 180 m2 do 5100 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 180 m2 do 5100 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 180 m2 do 5100 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "ekskluzivan 180 m2 do 5100 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 4800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 855.000 €, 185,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi – impozantan salonski stan površine 203 m², smešten na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, u ulici Kneza Miloša. Nekretnina koja spaja istorijski šarm, visoki nivo komfora i izuzetni investicioni potencijal, idealna za kupce koji traže prostor sa karakterom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U najprestižnijoj pešačkoj zoni, u ulici Kneza Mihaila, prodaje se duplex od 170m2. Prostor koji danas funkcioniše kao hostel sa razrađenim poslovanjem, a uz minimalne izmene može postati ekskluzivan gradski stan, reprezentativnog karaktera. Donja etaža stana se sastoji od četiri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 872.888 €, 172,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan penthaus sa panoramskim pogledom na Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: 15.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 842.000 €, 169,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SPOJ PRIRODE I PRESTIŽA NA DEDINJU U mirnoj, ušuškanoj ulici Dedinja, u blizini borove šume Belog dvora, nalazi se ekskluzivni stambeni kompleks koji nudi vrhunski komfor, privatnost i prelepu prirodu, a sve to nadomak centra grada. Ovde je svaki detalj pažljivo osmišljen – od vrhunskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzno opremljen petosoban stan u kondominijumu Wellport, jednom od najprestižnijih stambenih kompleksa na Novom Beogradu. Ova ekskluzivna nekretnina se nalazi na 11. spratu od ukupno 12, u modernoj novogradnji sa spektakularnim panoramskim pogledom na grad. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 799.000 €, 174,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan stan površine 174 m² u Mačvanskoj ulici, odmah useljiv. Na prodaju ekskluzivan višesoban stan ukupne površine 174 m², koji se nalazi na drugom spratu (od ukupno četiri) moderno koncipirane zgrade, izgrađene pre 11 godina. Zgrada poseduje lift, priključena je na centralno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 660.000 €, 181,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Madlenijanum - Svetosavska kuća, 5.0, 181m2, Po+Pr+Pk, 6.5a, TA, podrum. Kuća u centru Zemuna od 452m2, uknjižena 181m2, na placu povrsine 6.48 ari nalazi se u mirnoj ulici sa predivnom baštom punom zelenila sa osećajem svežine i mira kao da se nalazite u parku. Kuća nije iz....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 619.500 €, 177,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u sklopu novog i modernog stambenog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Ovaj luksuzni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan 180 m2 do 5100 eura/m2 (64)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>