• GoHome Professional
ekskluzivan 120 m2 porasla cena lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 120 m2 porasla cena lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 120 m2 porasla cena lift što veći

  • Za upit "ekskluzivan 120 m2 porasla cena lift što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 418.248 € na 436.480 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 436.480 €, 128,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 396.980 €
19.09.2025 - 418.248 €
22.03.2026 - 436.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja u fazi izgradnje, terasa, klima, lift, topla voda, interfon, video nadzor, garaža, cg - toplotne pumpe. Lux četvorosoban stan, u neposrednoj blizini kraljevskog komleksa Beli Dvor, i na obodu Košutnjaka i Topčiderske šume. Sastoji se iz master sobe sa kupatilom, još jedne....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 600.000 € na 655.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 655.000 €, 126,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 600.000 €
15.03.2026 - 655.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 249.000 € na 260.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260.000 €, 124,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. . Dvorišno orjentisan sa pogledom na grad, peti sprat,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 560.000 € na 595.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 595.000 €, 119,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 560.000 €
22.03.2026 - 595.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, 4.0, cg-toplotne pumpe, 3 mokra čvora , VI/VI, lift. Zgrada u postupku uknjiženja. Prostorije: predsoblje, toalet, dnevna soba, kuhinja, terasa, kupatilo, 3 spavaće sobe (jedna je master sa kupatilom) garderober. Izuzetno svetao. Visina plafona: 2.80 m Zgrada ima portira....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 275.000 € na 300.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 114,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, velika terasa. Odlicna lokacija. Parking mesto ukljuceno u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 275.000 € na 300.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Spens, 300.000 €, 114,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.10.2024 - 305.000 €
13.10.2024 - 290.000 €
12.03.2025 - 275.000 €
06.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavaće sobe, hodnik, dva kupatila, velika terasa. Odlična lokacija. Parking mesto uključeno u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 414.480 € na 439.140 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 439.140 €, 113,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 414.480 €
27.03.2026 - 439.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1137 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Ova nekretnina smeštena je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u energetski efikasnoj....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 414.480 € na 439.140 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 439.140 €, 112,60 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 414.480 €
27.03.2026 - 439.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 399.000 € na 410.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 112,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 415.000 €
28.03.2025 - 399.000 €
09.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114856, IV/IV, lift, salonski, terasa(2), uknjižen, ulaz mermerni, stara gradnja, tavan, ostava, deljiv, stambena zgrada. **RETKO U PONUDI**Izuzetan 4.0 salonac odlične strukture, na par koraka od Hrama Svetog Save. Smešten je na 4.spratu predratne zgrade sa mermerim....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 264.000 € na 364.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 364.000 €, 111,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2024 - 124.000 €
28.06.2024 - 249.000 €
25.03.2025 - 254.000 €
12.08.2025 - 259.000 €
02.12.2025 - 264.000 €
20.01.2026 - 109.890 €
23.01.2026 - 264.000 €
27.02.2026 - 364.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2009 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 120 m2 porasla cena lift što veći (40)
  • ekskluzivan porasla cena lift što veći (14)
  • ekskluzivan 120 m2 lift što veći (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.