• GoHome Professional
ekskluzivan 120 m2 porasla cena klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan 120 m2 porasla cena klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan 120 m2 porasla cena klima

  • Za upit "ekskluzivan 120 m2 porasla cena klima" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 199.000 € na 215.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 215.000 €, 122,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 199.000 €
26.04.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

BEZ PROVIZIJE ZA DIREKTNE KUPCE! Rezidencionalno naselje pozicionirano na granici Opštine Vozdovac i Barajevo. Pripada Opstini Barajevo i nalazi se na 320mnv na obodu Lipovačke šume. Dobro je povezano sa prohodnim saobraćajnicama. Lakim uključenjem na autoput brzo stižete u sve delove....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 213.000 € na 223.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 223.000 €, 122,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 213.000 €
26.04.2026 - 223.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 230.000 € na 300.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 300.000 €, 124,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 230.000 €
05.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja na početku Ledina na odličnoj lokaciji, odmah useljiva i uknjižena. Materijali I klase, blindirana vrata, hrastov parket, granitna keramika, klima. izvedeno kao dve jedinice i to lokal i jednosoban stan. Moguće izvesti promenu funkcije obe jedinice. U ceni je i pripadajuće....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 220.000 € na 230.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 122,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 220.000 €
26.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 205.000 € na 225.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 225.000 €, 122,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 205.000 €
26.04.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 80.000 € na 103.000 € dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOTOŠ, 103.000 €, 125,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2024 - 75.000 €
04.10.2025 - 80.000 €
14.04.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2024.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u Botošu. Kuća je četvorosobna. U prizemlju nalazi se dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, ostava sa vešerajem, terasa. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe, kupatilo i velika terasa. CG na gas - podno grejanje, klima, trofazna struja, PVC....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.000 € na 219.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 219.000 €, 125,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2025 - 199.000 €
21.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Koruska Spratnost: 1 Soba: 4 Godina izgradnje: 2001 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 165.000 € na 175.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 175.000 €, 113,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 165.000 €
16.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća u nizu, novija, u porodičnom naselju Sunčani breg u Kaću. na izlazu iz Kaća, blizu Gradskog prevoza, na samo 11 km od Novog Sada. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 418.248 € na 436.480 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 436.480 €, 128,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 396.980 €
19.09.2025 - 418.248 €
22.03.2026 - 436.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja u fazi izgradnje, terasa, klima, lift, topla voda, interfon, video nadzor, garaža, cg - toplotne pumpe. Lux četvorosoban stan, u neposrednoj blizini kraljevskog komleksa Beli Dvor, i na obodu Košutnjaka i Topčiderske šume. Sastoji se iz master sobe sa kupatilom, još jedne....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 266.000 € na 366.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 366.000 €, 111,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 266.000 €
27.02.2026 - 366.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Vracar Expo 2027 estate invest property Belgrade Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2008....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 120 m2 porasla cena klima (40)
  • ekskluzivan porasla cena klima (6)
  • ekskluzivan 120 m2 klima (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>