• GoHome Professional
ekskluzivan što veći parking Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan što veći parking Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan što veći parking Zadnjih 14 dana

  • Za upit "ekskluzivan što veći parking zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 3.585 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom na park i u blizini rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Poseduje privatno....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 695.000 €, 247,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA LUKSUZNA KUĆA – 247 m² PRIVATNOST, KVALITET I BEZVREMENSKI KOMFOR U jednom od najlepših i najreprezentativnijih delova naselja, u mirnoj ulici sa novim porodičnim rezidencijama, smeštena je ova izuzetna kuća, savršeno uklopljena u ambijent velikih placeva i bogatog zimzelenog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 385.000 €, 247,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan što veći parking zadnjih 14 dana'
220.000 €
530.000 €
570.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 710.000 €, 195,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127122, klima, uknjižen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODINa prodaju ekskluzivan, potpuno razrađen salon lepote u prestižnoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu.Osnovne informacije:Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 113,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dragana Raki��a, 2/2, eg, dupleks-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan povr��ine 92m2, trosobne strukture, sme��ten u mirnom i ure��enom delu ulice Dragana Raki��a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 244.101 €, 62,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan vrhunskog kvaliteta smešten u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.300 €, 51,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 136.500 €, 34,00 m2 cca 4020 €/m2