• GoHome Professional
dvorište podrum barem 280 m2 do 59000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište podrum barem 280 m2 do 59000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište podrum barem 280 m2 do 59000 eura

  • Za upit "dvorište podrum barem 280 m2 do 59000 eura" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 88 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 56000 eura (malo jeftiniji)
    • 61000 eura (malo skuplji)
    • do 99 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvorište podrum barem 280 m2 do 59000 eura'
41.000 €
41.000 €
19.000 €
  Plac, KRUPANJ, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljište u Ležimiru, u centru sela, sa izlazom....