• GoHome Professional
dvorište podrum barem 250 m2 što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište podrum barem 250 m2 što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište podrum barem 250 m2 što jeftiniji pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "dvorište podrum barem 250 m2 što jeftiniji pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 598 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 47000 eura
    • do 59000 eura (prosečna cena)
    • do 71000 eura
    • do 597 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj lokaciji, sa velikim placem i vrhunskim komforom – ovo je kuća koju ne smete propustiti! OSNOVNE KARAKTERISTIKE: Potpuno nova, moderno projektovana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>