• GoHome Professional
dvorište do 330000 eura 100 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • dvorište do 330000 eura 100 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište do 330000 eura 100 m2

  • Za upit "dvorište do 330000 eura 100 m2" pronađeno 666 nekretnina - prosečna cena 1.819 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • pogodan
    • luksuzan
    • kablovska
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SRBOBRAN, 56.650 €, 93,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manja, komforna kuća u Srbobranu, blizu kanala DTD. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa izgrađenim pomoćnim i ekonomskim objektima. Kuća ima tri veće sobe, kupatilo, predsoblje i kuhinju . Grejanje je na čvrsto gorivo. Kuća se lepo održava, bez neophodnog ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 317.000 €, 93,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se četvorosoban stan u suterenu stambene zgrade, na atraktivnoj lokaciji nadomak Kalemegdana, Dunava, sportskog rekreativnog centrai Marine Dorćol. Stan je u lepoj i održavanoj predratnoj zgradi sa urednim haustorom, lepo sređenim zajedničkim dvorištem i rekonstruisanom fasadom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 155.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 160.000 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 155.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Banjica, Dobrivoja Isailovića, 106.5m2, 3.5a .. 106.5m2, 3.5a, 5.0, PR, TA, terasa, telefon, izvorno, uknjiženo. Starogradnja u postupku povećanja kvadrature....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 80.000 €, 107,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana Prizemlje: 3.0 stan uknjižene površine 53m2 - za renoviranje Sprat: 3.0 stan uknjižene površine 54m2 - kompletno renoviran Prodaje se isključivo....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 250.000 €, 107,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna kuća u mirnom delu Zlatibora naselje Zova, ulica Omorika U ponudi je izuzetna nekretnina u jednom od najlepših i najtraženijih delova Zlatibora mirno i zelenilom okruženo naselje Zova, ulica Omorika. Reč je o kompletno opremljenoj, luksuznoj kući novije gradnje,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 204.970 €, 107,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na Avijaciji. U pitanju je prizemna dvojna kuća, renovirana. Ulazi su fizički odvojeni, odnosno stambene jedinice, jedino je ulaz u dvorište zajednički! Smeštena je na placu od 420m². Idealna za porodice koje traže funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 93,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća sa samostalnim dvorištem u mirnom delu Željezničkog naselja. Kuća je građena od čvrstog materijala i u svom sastavu ima predsoblje, centralnu dnevnu sobu iz koje se ulazi u sve prostorije-kupatilo, kuhinju i 2 spavaće sobe orijentisane ka ulici. Podovi su laminat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u novogradnji sa pogledom ka ulici Vojvode Stepe, orijentisan ka jugozapadu. Komforan stan sa izuzetnim pogledom. Kompleks ima sopstveni spa centar sa bazenom i teretanom, kao i privatno dvorište. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, prostrane master....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 112.000 € na 137.700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RUMA, 137.700 €, 93,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 112.000 €
06.05.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi nova, prizemna kuća, sagrađena 2016. godine. Ima 93m2 i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, tri spavaće sobe i kupatila. Ne zahteva ulaganja, svuda pvc stolarija, na podovima laminat i keramika, kvalitetno građena kuća, iznad ploča tako....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJUR, 197.860 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal na prizemlju stambene zgrade koja je u izgradnji. Rok uselenja zgrade je mart 2027 godine. U pitanju je zgrada-urbana vila sa dvorištem i parking mestima u dvorištu. Ukupna površina ovog lokala je 107m2. Lokal je pogodan za više namena jer je odličnoj poziciji u Petrovaradinu!....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 270.000 €, 107,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prostrana kuća u mirnom naselju i tihoj ulici zaklonjenoj od saobraćajne buke, a u blizini autobuskog stajališta linije 26L. Kuća je sagrađena 2001. godine, nalazi se u dvorištu sa kapijom od kovanog gvožđa, okružena zelenilom. Ima svoj parking. Sastoji se od suterena (26 m2), prizemlja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-431 (od ukupno 431)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>