• GoHome Professional
dvorište bazen 230 m2 što manji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište bazen 230 m2 što manji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište bazen 230 m2 što manji pala cena

  • Za upit "dvorište bazen 230 m2 što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 360.500 € na 335.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 335.000 €, 220,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 360.500 €
22.04.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prostranoj parceli površine 2004m2, na samo 10 min vožnje od centra N.Sada, na blagim padinama Fruške gore je smeštena kuća spratnosti Sut+Pr+PK sa izgrađenim bazenom u dvorištu. Parcela je u potpunosti ograđena i nalazi se u formiranoj ulici sa asfaltnim prilazom i kompletnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 190.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 190.000 €, 231,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 199.000 €
13.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veća porodična kuća građena od čvrstog materijala krajem 90tih godina. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, tri zasebne sobe i dnevnog boravka. Iz dnevnog boravka se izlazi na natkrivnu terasu gde je zidani roštilj i veliki bazen. Potkrovlje je predviđeno....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 485.000 € na 420.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 420.000 €, 238,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 485.000 €
13.05.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstvena, izuzetno retka lokacija na Kosmaju, u neposrednoj blizini pivnice Kabinet Brewery. Prednost je i neometan pogled na Kosmaj i Bukulju, mirno okruženje u već formiranom komšiluku. Kuća se nalazi na placu od 18 ari, uvučenom od glavne ulice a koji će biti uređen travom i....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 250.000 € na 185.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 185.000 €, 252,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 250.000 €
22.03.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, kvalitetno građenu kuću sa placem od 12 ari na prodaju, na najboljoj lokaciji na Kosmaju, tačno prekoputa manastira Tresije, sa asvaltnim prilazom, kapijom za ulaz vozila i odvojenim pešačkim ulazom, uličnom rasvetom kao i strujom, vodom i kanalizacijom.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • bazen 230 m2 što manji pala cena (8)
  • dvorište 230 m2 što manji pala cena (22)
  • dvorište bazen što manji pala cena (46)
  • dvorište bazen 230 m2 što manji (144)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>