• GoHome Professional
dvorište barem 250 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište barem 250 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište barem 250 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "dvorište barem 250 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.431 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 82000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 315.000 €, 294,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća u Sokobanji, na placu povrsine od 6,4 ari, kuca u gabaritu povrsine 300 m2, spratnosti P+1+Pk. Širokia ulica sa kompletnnom infrastrukturom do placa, asfaltni put, struja, voda, kanalizacija. Gadjevinska i upotrebna dozvola za kucu. Kuca sa odlicnim rasporedom, na tipskom spratu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 200.000 €, 270,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća građena od čvrstog materijala na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Paliću. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, ostave i kupatila u prizemlju, dve sobe i kupatila na prvom polu spratu, dve sobe na drugom polu sparatu i jedne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvorište barem 250 m2 zadnjih 7 dana'
325.000 €
325.000 €
293.000 €
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 120.000 €, 282,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu centra. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, građena je čvrsto i kvalitetno. Priključena je na trofaznu struju i gradsku kanalizaciju. Kuća....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 800.000 €, 290,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima: prostran dnevni boravak i trpezariju sa panoramskim staklom, veliku kuhinju, gostinjski taolet, sobu za veš; Glavnu sobu sa walk-in garderoberom i luksuznim glavnim kupatilom;....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.250.000 €, 377,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom i najlepšem Voždovca, smeštena je prostrana porodična kuća ukupne površine 377 m2, na placu od 4,2 ara. Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 560.000 €, 228,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi u mirnom delu naselja Bezanijska kosa 1. u blizini SC 11. april. Sastoji se od 4. etaze: suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Uknjizena je na 96m2 (prizemlje i sprat) a stvarna povrsina etaza (sa terasama i garazom) je 228m2, plus dvoriste od 20m2. SUTEREN je povrsine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 424,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji na Dedinju nalazi se prostrana porodična kuća površine 424 m², smeštena na placu od 3,6 ari. Kuća je raspoređena na tri nivoa i okružena uređenim dvorištem od oko 130 m², koje pruža privatnost i prijatan prostor za boravak na otvorenom. Prizemlje je koncipirano....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 530,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad – Telep. EKSKLUZIVNA I HITNA PRODAJA - RETKO NA TRŽIŠTU !!! Na prodaju novija kuća od 270m2 sa poslovnom zgradom od 260m2, na placu površine 641m2, fronta oko 16m. Poseduje kolski ulaz, ispred kuće ima 3 parking mesta, a u dvorište može stati još 3 vozila. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 475.000 €, 5700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Dobanovci-seosko domaćinstvo sa starom kućom i pomoćnim objektima na 57 ari placa koji iz glavne ulice izlazi na drugu ulicu. Kuća je prizemna, stara, za renoviranje, a pomoćni objekti zidani i u dobrom stanju za rad i stanovanje. Sama kuća ima podrum sa zidanim plafonom. Prvi deo....