• GoHome Professional
dvorište 160 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvorište 160 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište 160 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "dvorište 160 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 2.179 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 165,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sokobanjska, I+II+ptk, ta, uknjižena, odlična lokacija, zasebno dvorište-Vertikala kuće, za renoviranje.Agencijska provizija 2% -4ari .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 166,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Petrova, površine 166 kvm, na 6,51 ar placa, sa sopstvenim etažnim grejanjem na čvrsto gorivo. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, kupatilo, dnevn soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe teraase, kotlarnice i letnje kujne) i sprat ( hodnik, kupatilo, dve sobe,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 685.000 €, 154,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vukice Mitrović, pr/1, struja-Stvarna površina-154m2 , ugovorna površina-154.39m2, U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu nekretninu -kuću na Vračaru. Novija gradnja koja je sa mnogo stila i ukusa projektovana i urađena. Svaki deo kuće je sa pažnjom osmišljen i uklapa se u celinu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvorište 160 m2 zadnjih 14 dana'
685.000 €
685.000 €
245.000 €
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju veoma luksuzna kuća na odličnoj lokaciji u Velikom Mokrom Lugu, okružena zelenilom i udaljena od gradske buke, a ipak na svega 8 km od centra grada. Kuća se prodaje kompletno nameštena, pri čemu su nameštaj, tehnika i oprema pažljivo birani kako bi pružili maksimalan komfor....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju novija, potpuno nameštena kuća,sa velikim dvorištem i zelenilom. Kuća je uknjižena,vlasništvo 1/1, 155 m2, na potpuno ograđenom i sređenom placu površine 400m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji, samo 8 km od centra grada, idealna za porodičan život i druženje sa prijateljima.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Terazije, 698.000 €, 155,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Kapetan Mišinoj ulici, samostalnu u dvorištu uličnog objekta. Kuća je u celini renovirana i dizajnerski uredjena, svetla, sa sopstvenim uknjiženim dvorištem (171 m2). Sjajna lokacija, Pešačka udaljenost od strogog centra grada. Odlična povezanost....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 170.000 €, 154,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta kao i izlaz na dvorište,Stambeni deo ima poseban ulaz,ali može da se po potrebi spoji sa poslovnim delom. Stambeni deo se sastoji od izdvojene....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 69.000 €, 153,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća u Bačkoj Topoli. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije, dve zasebne sobe, zastakljene terase, kupatila, ostave i kuhinje. Pored kuće je pomoćna prostorija. Dvorište je veliko i lepo uređeno. Postoji kolski ulaz i garaža u dvorištu.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Avale izdajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, idealnu za višegeneracijsko stanovanje, turistički najam ili luksuzan život van gradske gužve. Tri potpuno odvojene stambene jedinice, savršen spoj komfora, privatnosti i luksuza, svaka sa svojim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna kuća odmah nakon Avale idealna kako za miran porodični život i beg od gradske gužve, tako i kao odlična investicija za izdavanje i turistički najam. Nekretnina pruža potpunu privatnost i uživanje u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost i blizinu grada. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstvena kuća sa bazenom i wellness sadržajem omdah posle Avale u najlepšem delu naselja Zuce. Ušuškana u zelenilu i privatnosti, ova nekretnina predstavlja idealan spoj prirode, komfora i investicionog potencijala. Kuća se prostire na tri nivoa, ukupne površine 151....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 115.000 €, 150,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 117.000 €
20.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, Centar, 79.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita. Kuća ima dva sprata, a na svakom spratu se nalaze po dve prostorije i kuhinjsko-trpezarijski prostor. Ukupna površina objekta je 150 m², sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DOBANOVCI, 115.000 €, 150,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 117.000 €
20.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 897.888 €, 171,00 m2 cca 5250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi petosoban stan sa prelepim pogledom na reku u zgradi BW Sena. Stan se prostire na170.82m2, nalazi se na21. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe, kupatila, terase i vešernice. Stan je severo-zapadno orijentisan i pruza....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 171,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana kuća 171m2 sa dvorištem na dobroj lokaciji, par minuta do TC Big, i veoma blizu auto-puta. Ulica je veoma tiha i mirna. Kuća poseduje suteren, i to jednu veliku prostoriju za kuhinju i dnevni boravak, odvojenu sobu i još jedan manji prostor za ostavu ili vešeraj.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, Na upit, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Na prodaju ili izdavanje kuca LUX opremljena 150kv na 4 nivoa,Smederevo "Zlatno brdo" 5min od centra grada, pogled na Dunav Dnevna soba,trpezarija,radna soba,3 spavaće,kupatilo, wc,ostave,tavan,garaža. Dve terase,dvoriste ogradjeno.. Dva ulaza iz dve ulice i iz garaze-topla veza.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 172,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Učiteljsko naselje, stan od 52m2, sa pripadajućom garažom od 120m2. Stan se nalazi u ravni sa zemljom. Etažno grejanje. Raspored: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarijski deo, dve spavaće sobe, kupatilo, pripadajuće dvorište. Uz stan se prodaje i garaža od 120m2. Trenutno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuće se nalaze u naselju Šumarice , površine 148 kvm ( na licu mesta 170 kvm ) i druga kuća u dvorištu od 100 kvm, na 4.49 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejnjem na više vidova goriva ( pelet, struja, drva ). Prva kuća se sastoji od prizemlja ( hodnik, soba,dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 375.000 €, 147,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan je 95,70m2 i terasa sa dvoristem 50,95m2. 2 kupatila i toalet . Toplotne pumpe Novogradnja rok mart 2027 godine. Garaza 35000 +pdv Cena + pdv Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Veoma kvalitetna spratna kuća, nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od prodavnice i saobraćajnica. Kuća u suterenu ima garažu, pored veliku ostavu, a na spratu je lepa komotna terasa. Ulaz je visoko prizemlje, gde se nalaze dnevna soba i opremljena kuhinja. Pored je spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 330.000 €, 146,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 7 modernih luksuznih kuća površine 146m2 sa sopstvenim bazenima površine 10x4 u ekskluzivnom zatvorenom naselju u blizini Kosmaj. Kompleks je osmišljen kao prava oaza mira i privatnosti, okružena prirodom, zelenilom i čistim vazduhom, na svega 40 minuta od grada —....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 365.000 €, 175,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan u novogradnji, u najlepšem delu Zvezdare, između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Dimitrija Tucovića. Objekat će biti modernog izgleda, izgrađen po najvišim standardima gradnje. Stan će se nalaziti u prizemlju zgrade, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 725.000 €, 145,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u blizini svih sadržaja, gradskog prevoza i svega neophodnog za lagodno i kvalitetno funkcionisanje. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji sa smart sistemom. Izuzetno je svetao, sa velikim prozorima i izlazom na privatno dvorište....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 24)

<< <1> >>