• GoHome Professional
do 99000 eura porasla cena parking oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 99000 eura porasla cena parking oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura porasla cena parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "do 99000 eura porasla cena parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.056 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • prizemlje
    • luksuzan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 91.520 € na 98.560 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 98.560 €, 64,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 84.480 €
01.05.2026 - 91.520 €
15.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 75.790 € na 81.620 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 81.620 €, 53,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 69.960 €
01.05.2026 - 75.790 €
15.05.2026 - 81.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 85.878 € na 96.888 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 96.888 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.878 €
15.05.2026 - 96.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 99000 eura porasla cena parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći'
99.000 €
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Delijski Vis, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.170 €
10.04.2026 - 70.570 €
24.04.2026 - 72.530 €
15.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>