• GoHome Professional
do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 do 857 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 do 857 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 do 857 eura/m2 što skuplji Najnovije

  • Za upit "do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 do 857 eura/m2 što skuplji najnovije" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 303 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 5600 eura
    • do 7000 eura (prosečna cena)
    • do 8400 eura
    • do 70 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+43%

Promena cene sa 70.000 € na 100.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 117,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
15.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemna kuća sa podrumom, upisana na 117 m², nalazi se na placu površine 38 a u Ribaru, u okolini Jagodine. Kuća je starije gradnje, ali je u dobrom stanju, a na objektu je urađena ploča. Plac je uzan, ali dugačak, što pruža mogućnost za različite namene i uređenje po sopstvenim....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 36004, struja, uknjizen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 45.000 € na 60.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 60.000 €, 106,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored prostorija. Stan poseduje ulazni hodnik, tri spavaće sobe, dnevnu, kuhinju, kupatilo, dve zastakljene terase, ostavu. Ukoliko želite da pogledate....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 do 857 eura/m2 što skuplji najnovije'
50.000 €
38.000 €
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>