• GoHome Professional
do 99000 eura porasla cena 40 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 99000 eura porasla cena 40 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura porasla cena 40 m2

  • Za upit "do 99000 eura porasla cena 40 m2" pronađeno 90 nekretnina - prosečna cena 2.034 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • parket
    • novogradnja
    • parking
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 78.318 € na 80.915 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 80.915 €, 43,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 62.742 €
02.11.2025 - 69.232 €
07.01.2026 - 76.155 €
22.04.2026 - 78.318 €
26.04.2026 - 80.915 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 43,27m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatla, spavaće sobe i terase.Zgrada je građena od termoblokova najviših izolacijskih svojstava+fasadna izolacija.Pregradni zidovi će biti izgrađeni od opeke. Tarket podne obloge u sobama....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 45.000 € na 47.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVAČICA, 47.000 €, 37,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 45.000 €
10.04.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 37m2 sa terasom koja nije ušla u kvadraturu, u nadogradnji, u naselju Vašarište. Stan poseduje odvojesu spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Podna obloga laminat, drvena stolarija, grejanje putem klime. Stan je u dobrom stanju....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 77.400 € na 81.700 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 81.700 €, 43,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.400 €
19.04.2026 - 81.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 43m2,IV sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 62.000 € na 63.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 63.000 €, 43,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 60.500 €
18.03.2026 - 62.000 €
22.04.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU JEDNOIPOSOBAN STAN U CENTRU GRADA POVRŠINE 43m2. STAN SE NALAZI U NOVOJ ZGRADI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM, STAN JE BEZ ULAGANJA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUPATILO, DNEVMA SOBA SA KUHINJOM, LODJOM I SPAVAĆA SOBA. STAN JE IDEALAN ZA MANJE PORODICE ILI IZDAVANJE. MOGUĆA....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 88.200 € na 95.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 88.200 €
24.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, svega par minuta hoda do osnovne škole, autobuske stanice kao i svega potrebnog za svakodnevnicu, u ponudi je veoma svetao i funkcionalan dvosoban stan u novogradnji. Konstruktivna koncepcija objekta je kombinacija nosećih zidova zidanih giter blokom, debljine....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 96.228 €, 36,45 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
15.02.2026 - 91.125 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-90 (od ukupno 91)

<< <1 2 3> >>