• GoHome Professional
do 99000 eura pala cena namešten do 2500 eura/m2 O - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 99000 eura pala cena namešten do 2500 eura/m2 O - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura pala cena namešten do 2500 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 99000 eura pala cena namešten do 2500 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 95.000 € na 79.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno opremljen namesten stan od 34m2 u mirnom delu Ledina u blizini svih sadrzaja potrebnih za svakodnevni zivot i sa dobrom povezanoscu sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 108.000 € na 104.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 104.000 €, 45,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 102.000 €
25.07.2025 - 106.000 €
19.09.2025 - 116.000 €
06.10.2025 - 102.000 €
05.11.2025 - 108.000 €
15.03.2026 - 104.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov stan.Kompletno namesten,moderan,prelep.Nalazi se u centru Borce.Blizu skole,vrtica,marketa sve sto vam je potrebno za udoban zivot.Ko poznaje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 88.000 € na 79.000 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 88.000 €
18.02.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjižen. Prodaje se kompletno namešten, funkcionalan stan površine 31m2, okrenut ka dvorištu, u zajednickom dvoristu,sunčan, kompletno sređen, bez ikakvih ulaganja. Prostor je maksimalno iskorišćen i idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.850 € na 92.700 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 38,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 97.850 €
27.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U naselju Adice ,prodaje se jednoiposoban stan od 38m2-koji se nalazi na drugom spratu ,južno (dvorišno )orjentisan.. veoma osvetljen stan,prodaje se namešten (sve bez bele tehnike).. maksimalno iskorišćen svaki kvadrat. sastoji se od svetlog dn.boravka sa kuhinjom i trpezarijom ,odvojene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 65.000 € na 63.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, ZLATIBOR, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.11.2024 - 67.000 €
16.02.2025 - 65.000 €
06.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.advantagebg.net

Prodajemo apartman u super komfornoj zgradi sa SPA centrom. Stan se nalazi na drugom spratu, dvostrano je orijentisan i kompeltno je namešten. Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom i izlaskom na terasu koja gleda na breze i borovu šumu, spavaća....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 80.350 € na 76.250 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 76.250 €, 38,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 80.350 €
28.04.2026 - 76.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo dvosoban komplet namešten stan u ulici Jovana Bijelića u Novom Sadu. Stan je nov, useljen prvi put prošle godine.Podno grejanje mali računi, uknjižen kao garaža. Stan se nalazi blizu Telepske doline. CENA 76250E.Za sve informacije pozovite na broj telefona 0637607888 Oglas....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
13.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor - Sloboda 2. 0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 53.000 € na 51.500 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 53.000 €
24.03.2026 - 51.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalna i lepo uređena garsonjera koja svojim rasporedom maksimalno koristi svaki kvadrat. Prostor je svetao i prijatan, sa izlazom na terasu koja pruža dodatni komfor za svakodnevni boravak. Stan se prodaje potpuno namešten, što budućem kupcu omogućava brzo i lako....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 95.000 € na 88.500 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 95.000 €
15.04.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 u zgradi izgrađenoj 2024. godine u širem centru grada, u blizini škole, marketa, pijace, apoteke, vrtića,na par minuta od samog centra grada. Stan je na petom spratu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan ima ulaz, izdvojenu kuhinju, dnevnu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 99000 eura pala cena namešten do 2500 eura/m2 (54)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>