• GoHome Professional
do 99000 eura pala cena 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 99000 eura pala cena 40 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura pala cena 40 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 99000 eura pala cena 40 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 2.030 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-19%

Promena cene sa 80.000 € na 64.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 64.900 €, 40,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 90.000 €
25.01.2026 - 80.000 €
15.05.2026 - 64.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnom i lepom kraju sa dosta zelenila. Kvadraturom i struktuom je pogodan i za život i za izdavanje. Odlična lokacija. Stanu je potrebno kompletno renoviranje. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 86.500 € na 83.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 86.500 €
10.05.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju jednoiposobnog stana u izgradnji, 39m2 etažirane površine. Lokacija - Adice - deo koji gravitira Telepu. Objekat spratnosti P+1+PK se nalazi u već infrastrukturno razvijenoj ulici i kraju, što podrazumeva asfalt, kanalizaciju, atmosferske vode, itd PDV u....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 79.800 € na 77.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 79.800 €
13.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 99000 eura pala cena 40 m2 zadnjih 14 dana'
74.545 €
96.350 €
60.000 €
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 115.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i zeleznicke stanice. Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bracni krevet i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i železnicke stanice.Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bračni krevet i....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 98.900 € na 96.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 96.000 €, 40,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 98.900 €
08.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan uknjižene površine 35m2 i 5m2 terase koja ne ulazi u kvadraturu stana, smešten na prvom spratu stambene zgrade na Novom Naselju. Jednosoban stan funkcionalnog rasporeda sastoji se od komforne dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa prirodnom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 115.000 €
05.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 79.800 € na 77.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 79.800 €
12.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 41 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: starogradnja Sprat: 5 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 102.500 € na 98.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 102.500 €
06.05.2026 - 98.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Ovaj stan je na drugom spratu, sa kosinama u jednom delu dnevnog boravka.Uknjižen. Kontakt: 065/....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 102.500 € na 98.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 90.000 €
19.04.2026 - 102.500 €
06.05.2026 - 98.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora.Stan je vrlo funkcionalan i svetao.. kosine su samo u jednom delu dnevnog boravka. Uknjižen. Kontakt:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 61.000 € na 60.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOKO BANJA, 60.000 €, 38,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 79.500 € na 78.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 79.500 €
15.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 83.000 €
14.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054020 NOVI SAD, ADICE, STAN 37m2… .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 45.000 €
01.05.2026 - 44.000 €
10.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manji jednosoban stan na prvom spratu, sa terasom od 4m2 i dobrim rasporedom koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Nekretnina je za renoviranje, ali upravo tu leži njena prava vrednost – mogućnost da je prilagodite sebi ili pretvorite u odličnu investiciju. Bez....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>