• GoHome Professional
do 99000 eura pala cena što skuplji 60 m2 Oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 99000 eura pala cena što skuplji 60 m2 Oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura pala cena što skuplji 60 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 99000 eura pala cena što skuplji 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 100.800 € na 94.500 € dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 94.500 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.10.2025 - 107.000 €
10.11.2025 - 92.900 €
16.02.2026 - 100.800 €
02.03.2026 - 94.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

IDEALNO ZA PORODICE SA DECOM! BRZO USELJIV FUNKCIONALAN STAN U NOVOJ ZGRADI SA PARKING MESTOM, U NEPOSREDNOJ BLIZINI ŠKOLE, PREVOZA, MARKETA.STAN JE UKNJIŽEN I MOGUĆA JE KUPOVINA NA KREDIT.PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA, 2 SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, 2 TERASE. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 104.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa trpezarijom, dok....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 110.000 € na 98.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 110.000 €
01.04.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja renovirana kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru površine 62m2 smeštena na parceli od 1139m2. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i ostave. Prozori su PVC, na podovima su pločice, a grejanje je centralno na čvrsto gorivo. Pod istim krovm se nalaze i terasa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 99.000 € na 96.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 96.500 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 99.000 €
20.03.2026 - 96.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 99.000 € na 96.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 96.500 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 99.000 €
20.03.2026 - 96.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 93.000 € na 91.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 91.500 €, 62,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 93.000 €
10.04.2026 - 91.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 93.000 € na 91.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 91.500 €, 62,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 93.000 €
10.04.2026 - 91.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 99000 eura pala cena što skuplji 60 m2 (102)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>