• GoHome Professional
do 99000 eura 2.sprat 40 m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 99000 eura 2.sprat 40 m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura 2.sprat 40 m2 opremljen

  • Za upit "do 99000 eura 2.sprat 40 m2 opremljen" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 1.990 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i lepo opremljen stan, idealan za udoban boravak, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površine 40 m², ovaj dvosoban stan pruža funkcionalan raspored i prijatan ambijent, uz moderan nameštaj koji doprinosi osećaju komfora i savremenog stila. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 42,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

IZUZETAN STAN| 42,65 m | SVETOGORSKA ULICA II sprat | Lift | Mini Wellness | Razrađen biznis | Uknjižen Na prodaju kompletno opremljen stan površine 42,65 m, smešten na II spratu (od ukupno IV) u kvalitetnoj zgradi sa liftom i mini wellness sadržajem, u Svetogorskoj ulici jednoj od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 99000 eura 2.sprat 40 m2 opremljen'
91.400 €
91.400 €
22.000 €
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno opremljen stan u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara. Nalazi se na drugom spratu i ima površinu od 38 kvadratnih metara. Stan je funkcionalno organizovan i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život i odmor, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.050 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 98.750 €, 40,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji, površine cca 40 m², smešten na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je moderno opremljen i funkcionalno organizovan, idealan za savremeni život ili investiciju. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110681.Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan (40m2) na drugom spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope kod hotela Šeraton. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.050 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno opremljen, namešten stan. Na drugom spratu održavane zgrade bez lifta. Stan se sastoji od: hodnika, spavaće sobe, garderobera kao izdvojene prostorije, dnevno - trpezarijskog prostora sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Kompletno namešten, u kraćem roku useljiv.....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 80.240 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban useljiv stan u Beogradu, Palilula, naselje Višnjica. Stan je na drugom spratu zgrade bez lifta, iznad stana su tavanske prostorije. Ima parking sa rampom ispred zgrade. Može zamena za stan u Novom Sadu. Nekretnina se nalazi u mirnom kraju grada, okružena zelenilom....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.indomio.rs

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.800 €, 37,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana u apartmanskom kompleksu koji se nalazi u vikend naselju Kopaonika udaljen 3,8 km od najbliže žičare (Sunčana Dolina) i 6 km od centra Kopaonika, na regionalnom putu Kopaonik – Raška na nadmorskoj visini od 1350 m. Sam kompleks se odlikuje arhitekturom tradicionalnog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna novogradnja, funkcionalan, svetao sa odličnim rasporedom i odvojenom spavaćom sobom. Grejanje na toplotnu pumpu. Prodaje se kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican stan u centru,povrsine 37m2,2 sprat,gas, lift,terasa. Staj je idealan kako stanovanje,tako i ta rentiranje,kozmeticki sqlon,ordinaciju,kancelariju,agenciju. Stan je luksuzno opremljen. Cena 80000 eura .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan-Park Novi. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Izdaje se na duži vremenski period. Pet friendly. Neuseljavan. Potreban depozit i agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji, izdaje se kompletno namešten, moderan jednoiposoban stan sa obezbeđenom garažom. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade sa svega nekoliko stanara, u mirnom i urednom okruženju koje pruža osećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan od 43 m², u urbanoj vili novije gradnje (2025), na mirnoj lokaciji u Adicama, u blizini naselja Kamenjar i svega nekoliko stotina metara od Dunava. Stan se nalazi na drugom spratu (iznad su stanovi u potkrovlju), u okviru zatvorenog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 37,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Zlatibora, u novijoj zgradi, na drugom spratu, prodaje se kompletno opremljen jednosoban stan korisne površine 37m2, sa odvojenom spavaćaom sobom i terasom. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30. ili nekretninetomic.rs Agencijska provizija shodno....