• GoHome Professional
do 99000 eura 2.sprat 40 m2 najnovije parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 99000 eura 2.sprat 40 m2 najnovije parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura 2.sprat 40 m2 najnovije parking

  • Za upit "do 99000 eura 2.sprat 40 m2 najnovije parking" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija, Socijalno. Prodajemo jednoiposoban stan 40m2 u kvalitetno građenoj zgradi kod Socijalnog. Stan se nalazi na 2 spratu, dvorišno orjentisan. U dvorištu zgrade parking sa kapijom na ulazu na korišćenje samo stanarima(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 40,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od 40 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj od gužve. Stan se sastoji od dnevne sobe u sklopu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i spavaću sobu komfornu za odmor. Terasa pruža prelepi pogled na pejzažnu okolinu i izlaz i iz spavaće sobe. Stan se prodaje namešten. Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prijatan i funkcionalan jednosoban stan površine 40 m², smešten na drugom spratu zgrade u mirnom i porodičnom delu Klise. Okruženje odiše komforom i tišinom, a istovremeno nudi odličnu povezanost sa ključnim gradskim pravcima, uključujući brz izlaz na autoput i jednostavan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan i lepo opremljen stan, idealan za udoban boravak, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površine 40 m², ovaj dvosoban stan pruža funkcionalan raspored i prijatan ambijent, uz moderan nameštaj koji doprinosi osećaju komfora i savremenog stila. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.500 €, 40,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122096, II/, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan manji dvoiposoban stan na Adicama u novijoj zgradi na drugom spratu. Stan je uknjižen i kompletno namešten. Ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 99000 eura 2.sprat 40 m2 parking (145)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>