• GoHome Professional
do 95000 eura zadnjih 14 dana porasla cena do 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 eura zadnjih 14 dana porasla cena do 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 eura zadnjih 14 dana porasla cena do 60 m2 parket

  • Za upit "do 95000 eura zadnjih 14 dana porasla cena do 60 m2 parket" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.859 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • klima
    • 3.sprat
    • lift
    • renovirano
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.963 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.963 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
06.05.2026 - 91.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 98.600 € na 101.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 98.600 €
13.05.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan na lepoj lokaciji na Paliluli. Površine je 58m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade. Stan je veoma komforan sa dobrim i funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 84.600 € na 86.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 86.400 €, 36,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 84.600 €
08.05.2026 - 86.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se neuseljavana garsonjera u modernom stambeno-poslovnom kompleksu na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 36m2, nalazi se na potkrovlju stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kombinovana soba, kupatilo i terasa. Stan je orijentisan ka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 eura zadnjih 14 dana porasla cena do 60 m2 parket'
82.800 €
83.287 €
 
+2%

Promena cene sa 61.000 € na 62.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 62.500 €, 36,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.05.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren, gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad, nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1 km....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>