• GoHome Professional
do 95000 eura zadnjih 14 dana porasla cena barem 6 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 95000 eura zadnjih 14 dana porasla cena barem 6 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 eura zadnjih 14 dana porasla cena barem 60 m2 što manji

  • Za upit "do 95000 eura zadnjih 14 dana porasla cena barem 60 m2 što manji" pronađeno 61 nekretnina - prosečna cena 576 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 474 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 36004, struja, uknjizen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 52.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KALUĐERICA, 55.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 65.000 €
17.04.2026 - 52.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan plac u mirnom kraju od 9.91 ari građevinsko zemljište , pravilnog oblika . blagim padom, pored šume , sa infrastukturom - struja , voda pored placa , porodična gradnja . Vlasnik 1/1 Agencijska provizija 2%. Agent: Smilja Stojadinovic br. licence 3006 Art nekretnine d.o.o.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 32.000 € na 35.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 35.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 40.000 €
29.10.2025 - 35.000 €
06.03.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 89853, uknjižen, plac. Plac se nalazi na 300m od centra Ostruznice. Sam plac je pravougaonog oblika,ogradjen sa svih strana. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 54.000 € na 66.170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VRČIN, 66.170 €, 1018,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 54.000 €
08.05.2026 - 66.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Pavla Vujisića plac/građevinsko zemljište, 10.18a, front prema ulici 22m U ponudi građevinsko zemljište površine 10.18a u neposrednoj blizini naplatne rampe u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 22m. Ispred placa dostupni su priključci....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 54.000 € na 66.170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEGALJICA, 66.170 €, 1018,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 54.000 €
08.05.2026 - 66.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 54.000 € na 66.170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 66.170 €, 1018,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 54.000 €
08.05.2026 - 66.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Pavla Vujisića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 16.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104515, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Ralji,posle železničke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa.Asfaltni put je do placa,Struja,voda.U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 13.500 € na 15.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 15.000 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 13.500 €
08.05.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u blizini Dunava i mosta kod Beške. Zemljište u građevinskom području. Plac je većim delom pod nagibom. Makadamski put pored placa. Priključak za struju na putu. U blizini stambeni objekti, vikend naselje, plaža Beška, poznati restorani Sidro i Stari Alas. Agencijska provizija....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 20.000 €
10.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104514, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.Voćnjak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 2.100 €
03.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. .

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, GABROVAC, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.100 €
08.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 2084m² · 3.100€.

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 40.500 €
10.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUVI DO, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.500 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 22.000 € na 25.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BARAJEVO, 25.000 €, 5800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 22.000 €
15.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan plac na prodaju - Barajevo, Lipovački put Na samo 300 metara od Lipovačkog puta i 80 metara od asfalta, u prelepom prirodnom okruženju, prodaje se građevinsko zemljište pod blagim nagibom. Ovaj plac se nalazi u urbanizovanom delu Barajeva,80m od Beogradske ulice,na 500m od....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 69.900 € na 75.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 75.000 €, 6588,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.06.2023 - 70.000 €
27.12.2024 - 69.900 €
06.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.berzanekretnina.org

Blizu centra Ripnja i pored asfalta, priključaka na vodu, struju i gas. Dozvoljena gradnja. Sastoji se od 1 k.parcele. Odlična prilika za izgradnju ili/i prodaju gotovog, useljivog prostora. Označena je približna lokacija i fotografija predstavlja ilustraciju. 069BEOKROV .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-61 (od ukupno 62)

<< <1 2> >>