• GoHome Professional
do 95000 eura uknjižen zadnjih 7 dana podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 eura uknjižen zadnjih 7 dana podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 eura uknjižen zadnjih 7 dana podno grejanje pala cena

  • Za upit "do 95000 eura uknjižen zadnjih 7 dana podno grejanje pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Lux trosoban stan u novogradnji, 133 m², Vrnjačka Banja Na prodaju je uknjižen, luksuzan trosoban stan, delimično opremljen, smešten u modernoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan, idealan za porodično....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen zadnjih 7 dana podno grejanje pala cena (7)
  • do 95000 eura zadnjih 7 dana podno grejanje pala cena (5)
  • do 95000 eura uknjižen podno grejanje pala cena (1)
  • do 95000 eura uknjižen zadnjih 7 dana pala cena (86)
  • do 95000 eura uknjižen zadnjih 7 dana podno grejanje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>