• GoHome Professional
do 95000 eura pala cena zadnjih 7 dana što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 eura pala cena zadnjih 7 dana što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 eura pala cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 70 m2 namešten

  • Za upit "do 95000 eura pala cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 70 m2 namešten" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.777 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 63.800 € na 61.800 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 63.800 €
13.05.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na Staroj Detelinari, smešten na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je izuzetno dobro organizovan, maksimalno iskorišćenog prostora, svetao i vrlo funkcionalan, što ga čini prijatnim za svakodnevni život. Ne zahteva dodatna ulaganja. Stan nema svoju terasu,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 95.000 € na 79.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno opremljen namesten stan od 34m2 u mirnom delu Ledina u blizini svih sadrzaja potrebnih za svakodnevni zivot i sa dobrom povezanoscu sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 82.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 25,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 87.500 €
20.03.2026 - 85.000 €
17.04.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni apartman u funkciji stana, prodaje se kompletno namešten. Stan je klimatizovan, grejanje etažno sa kotlom na struju, roletne sa elekto podizačima. Nalazi se u urednoj zgradi, novogradnja sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Kupovina nije moguća iz sredstava kredita banke.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 eura pala cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 70 m2 namešten'
80.000 €
80.000 €
 
-2%

Promena cene sa 89.000 € na 87.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 16,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>