• GoHome Professional
do 95000 eura pala cena za studente Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 eura pala cena za studente Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 eura pala cena za studente Najnovije

  • Za upit "do 95000 eura pala cena za studente najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 75.000 € na 73.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.000 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 75.000 €
16.05.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude jednosoban stan u ulici Braće Mihajlović Tripić u Batajnici. Uknjižen stan smešten u Batajnici u blizini Osnovne škole. Sastoji se od 35m2 funkcionalnog prostora i dodatnih 13m2 koji se koristi kao zona za odmor. Stan je pogodan kako za stanovanje tako....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 59.000 € na 53.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 59.000 €
16.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižena garsonjera u Krnjači površine 23m2 i sastoji od ulazne zone, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u blizini autobuskog stajališta, Poljoprivredne škole i nekoliko trgovinskih lanaca. Lokacija garsonjere omogućava lak i brz dolazak do centra grada. Postoje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 49.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 49.990 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 52.000 €
16.05.2026 - 49.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Kotež po strukturi jednosoban, ukupne površine 30 m2, odlična lokacija, kompletno renoviran. Iz otkupa. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 30 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 2.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 50.000 €
02.09.2025 - 53.000 €
19.02.2026 - 48.000 €
16.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2024 - 40.000 €
16.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Perlezu, površine 84 m2 na placu od 7.07 ari. Kuća se sastoji od dve sobe do ulice, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. U dvorištu postoje pomoćne prostorije Na podovima keramika, parket, spoljna drvena stolarija Grejanje na čvrsta goriva....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 25.000 €
21.03.2026 - 24.500 €
24.03.2026 - 24.000 €
14.04.2026 - 23.000 €
25.04.2026 - 22.000 €
09.05.2026 - 21.000 €
16.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinsko zemljište površine 12 ari, smešteno u naselju Mala Moštanica, na mirnoj lokaciji. Plac je približnih dimenzija 17 x 75 m, pravilnog oblika i pod blagim nagibom. Na placu se nalazi manji započeti objekat površine oko 30 m². U neposrednoj blizini nalaze se osnovna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 95000 eura pala cena za najnovije (6)
  • do 95000 eura pala cena za studente (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>