• GoHome Professional
do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 108.000 € na 104.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 104.000 €, 45,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 102.000 €
25.07.2025 - 106.000 €
19.09.2025 - 116.000 €
06.10.2025 - 102.000 €
05.11.2025 - 108.000 €
15.03.2026 - 104.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov stan.Kompletno namesten,moderan,prelep.Nalazi se u centru Borce.Blizu skole,vrtica,marketa sve sto vam je potrebno za udoban zivot.Ko poznaje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 105.000 € na 101.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELA CRKVA, 101.000 €, 74,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 105.000 €
26.04.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban apartman, dupleks, opremljen i uknjižen.  U neposrednoj blizini Glavnog jezera, u najlepšem kompleksu sa privatnim bazenom. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 109.890 € na 99.900 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BATAJNICA, 99.900 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 109.890 €
12.04.2026 - 99.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126820, II/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa završnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pružiće kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni život. Odlična izolacija zgrade, klima blok "Zorka" + stiropor "Austroterm"....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 103.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.000 €, 24,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 103.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD,LUX, ulica Grozde Gajšin, GARSONJERA, NOVO!!! - Ukoliko vam se izdavanje "stan na dan" čini kao idelna investicija, evo prave poslastice za vas! Idelana lokacija, pola minuta od Pašićeve, dva minuta od Dunavske i Zmaj Jovine. Potpuno nov, kompletno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 79.000 €
05.01.2026 - 75.000 €
11.02.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 85.000 €
26.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od prodajnog dela, radionice-proizvodnje i prostorije za presvlačenje, sa toaletom. Ima tradiciju, veliko tržište i nalazi se na prometnom mestu. Prodaje se opremljen za pekarsku proizvodnju i prodaju . Označena je približna lokacija. Kupac plaća proviziju u iznosu u visini....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 88.000 € na 80.000 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 80.000 €, 28,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 99.000 €
20.01.2026 - 94.000 €
10.02.2026 - 88.000 €
14.03.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053590, NOVI SAD, DUNAVSKA ULICA, GARSONJERA 28m² Prodaje se nameštena garsonjera u centru Novog Sada, Dunavska 6. Prodaje se funkcionalna i estetski skladna garsonjera na izuzetnoj lokaciji u Dunavskoj ulici broj 6, u strogom centru Novog Sada. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 82.000 € na 79.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 86.000 €
26.02.2026 - 82.000 €
05.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053824, VETERNIČKA RAMPA, JEDNOIPOSOBAN, 31M2 U neposrednoj blizini samog kružnog toka na Novom Naselju nalazi se ovaj manji, funkcionalan dvoiposoban stan koji se prodaje kompletno opremljen. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižen 1/1. Srećna kupovina!....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 78.000 €
01.05.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102527. CENA stana 74.000e + 3% agencijska provizija. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov. Dvostrano je orijentisan i obe sobe su veoma komforne, vrlo dobro iskorištena kvadratura. Gasno grejanje plaćanje po utrošku, samim tim, troškovi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 22,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
24.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130670, PR/II, dupleks, terasa, renoviran, stara gradnja. Prodaje se potpuno opremljen stan u strogom centru Novog Sada,sve je na 5 minuta peske i manje. Stan je komplet renoviran, uradena spoljna izolacija 20 cm, novi pvc prozori i vrata, kupatilo sve novo. Izdavao....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.850 € na 70.850 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 70.850 €, 31,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 83.000 €
13.10.2025 - 72.850 €
25.02.2026 - 70.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen luks apartman na Zlatiboru, u atraktivnom kompleksu Titova Vila. Apartman je odličnog rasporeda i iskorišćenosti za tu kvadraturu, sa odvojenom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom, terasom koja gleda na bazen i kupatilom. Grejanje je na struju sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen što skuplji (54)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>