• GoHome Professional
do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji

  • Za upit "do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 64.000 € na 60.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 17,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 65.000 €
27.01.2026 - 64.000 €
07.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081277, NOVI SAD - CENTAR, PRODAJA-VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR, 17m2 U strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni u našoj ponudi , potpuno opremljen ženski-frizerski salon. Vlasnički papiri uredni, uknjižen 1/1. Salon se nalazi u suterenu i vlasnik je spreman na dogovor.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 25.000 € na 24.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 24.000 €, 18,00 m2 cca 1330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 25.000 €
01.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan poslovni prostor – apartman u Somboru, ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za kancelariju, izdavanje, apartmanski smeštaj ili tihu uslužnu delatnost. Prostor je kompletno renoviran 2025. godine i prodaje se sa kompletnim nameštajem, što omogućava....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 22,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
24.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130670, PR/II, dupleks, terasa, renoviran, stara gradnja. Prodaje se potpuno opremljen stan u strogom centru Novog Sada,sve je na 5 minuta peske i manje. Stan je komplet renoviran, uradena spoljna izolacija 20 cm, novi pvc prozori i vrata, kupatilo sve novo. Izdavao....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 88.000 € na 80.000 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 80.000 €, 28,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 99.000 €
20.01.2026 - 94.000 €
10.02.2026 - 88.000 €
14.03.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053590, NOVI SAD, DUNAVSKA ULICA, GARSONJERA 28m² Prodaje se nameštena garsonjera u centru Novog Sada, Dunavska 6. Prodaje se funkcionalna i estetski skladna garsonjera na izuzetnoj lokaciji u Dunavskoj ulici broj 6, u strogom centru Novog Sada. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 47.000 € na 42.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 47.000 €
10.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen apartman, modernog enterijera, površine 28 m², koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju u kompleksu Milmari resort. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Apartman je opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Karakteristike....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 36.000 € na 33.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, SUBOTICA, 33.500 €, 30,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 36.000 €
29.04.2026 - 33.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor 30m2, opremljen kao kafić , može se koristiti i kao stambeni prostor. Građeno je od čvrstog materijala sa granitom na podovima i betonskom pločom na plafonu. Struja je trofazna , grejanje je na inverter klimu. Prodaje se opremljeno, sa stvarima. Ev.Br.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 75.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 82.000 €
01.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kompletno opremljen 1.5 apartman, površine 31 m2 + terasa 4 m2, na Zlatiboru, u 1.zoni, smešten u prizemlju nove apartmanske zgrade, koja ima su+pr+ 3 sprata i potkrovlje. Spoljašnja stolarija je aluminijumska, sa roletnama, grejanje na norveške radijatore na daljinsko upravljanje.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 82.000 € na 79.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 86.000 €
26.02.2026 - 82.000 €
05.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053824, VETERNIČKA RAMPA, JEDNOIPOSOBAN, 31M2 U neposrednoj blizini samog kružnog toka na Novom Naselju nalazi se ovaj manji, funkcionalan dvoiposoban stan koji se prodaje kompletno opremljen. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižen 1/1. Srećna kupovina!....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.850 € na 70.850 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 70.850 €, 31,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 83.000 €
13.10.2025 - 72.850 €
25.02.2026 - 70.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen luks apartman na Zlatiboru, u atraktivnom kompleksu Titova Vila. Apartman je odličnog rasporeda i iskorišćenosti za tu kvadraturu, sa odvojenom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom, terasom koja gleda na bazen i kupatilom. Grejanje je na struju sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 95000 eura pala cena do 70 m2 opremljen što manji (54)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>