• GoHome Professional
do 95000 eura pala cena do 70 m2 što jeftiniji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 eura pala cena do 70 m2 što jeftiniji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 eura pala cena do 70 m2 što jeftiniji do 2100 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 95000 eura pala cena do 70 m2 što jeftiniji do 2100 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 54.000 € na 52.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 54.000 €
20.02.2026 - 52.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 8.500 € na 7.500 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, ĆUPRIJA, 7.500 €, 18,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 8.500 €
15.03.2026 - 7.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u modernoj zgradi u centru Ćuprije. Pristup je obezbeđen putem rampe, a objekat je pod video nadzorom 24/7. Garažno mesto je uknjiženo 1/1 i predstavlja sigurnu i pouzdanu investiciju. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 15.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 17.000 €
27.03.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena garažna mesta u nivou visokog prizemlja. Pogodno za vozila svih dimenzija. Odličan manevarski prostor. Ulaz sa rampom. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 16.000 € na 15.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 16.000 €
24.04.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac P=70m2 sa starom kućom P=25m2, kuća je za rušenje, zajedniki prilaz . Upisana u katastar, Postoji mogućnost dogradnje. Za više informacija pozvati:065/222 3922,065/883 3446 .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 19.000 € na 17.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NIŠ, Medijana, 17.000 €, 15,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 19.000 €
18.03.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je garaža P=15m2 (3x5) u centru niša. Garaža je zidana, ima kanal i prirodnu ventilaciju. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 17.000 €, 51,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se starija prizemna kuća u sremskom selu Buđanovci. Kuća je smeštena u prometnoj ulici. Plac ima lepu širinu ka ulici i pogodan je za izgradnju veće porodične kuće ili drugih objekata. Kuća zahteva kompletnu adaptaciju ili rušenje i izgradnju novog objekta. Sve informacije....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 19.800 € na 19.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 45,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2024 - 19.800 €
06.03.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir i privatnost, dok plac ima i bočni prilaz koji omogućava lak pristup. Vikendica se sastoji od dve prostorije – dnevnog boravka i spavaće sobe.....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 26.000 € na 19.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.900 €, 12,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 26.000 €
08.05.2026 - 19.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi, u kompleksu Zelena Avenija, Skadarska - Tošin Bunar. Garažno mesto je na klackalici, novo i nekorišćeno. Površina je 12 m2. Cena je 26.000 Eur. Agencijska provizija 1000 eur. 069/2191-847 i 011/2283-734 .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 23.000 € na 20.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Blok 29, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 26.000 €
16.03.2026 - 23.000 €
20.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.feniks.rs

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Bulevar Zorana Đinđića.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 95000 eura pala cena do 70 m2 što jeftiniji do 2100 eura/m2 (515)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>