• GoHome Professional
do 95000 eura što veći pala cena zadnjih 14 dana 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 eura što veći pala cena zadnjih 14 dana 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 eura što veći pala cena zadnjih 14 dana 50 m2

  • Za upit "do 95000 eura što veći pala cena zadnjih 14 dana 50 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.261 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • parking
    • parket
    • dvorište
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 57.000 € na 56.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 56.000 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 57.000 €
05.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na trećem spratu u naselju Ruža Šulman. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu. Dnevni boravak sa izlazom na veću terasu, trpezarija i kuhinja su zajedno sa izlazom na manju terasu, spavaća soba, kupatilo i hodnik. CG gradsko Stanu pripada i deo podruma u zgradi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 89.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
03.05.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini centra Zemun polja, nalazi se ovaj 2.5. stan, u urednoj i održavanoj zgradi, koja poseduje lepo sređeno sopstveno dvoriste. Infrastruktura je kompletna. Stan je veoma funkcionalan i adaptibilan. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dnevne....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 100.000 € na 86.364 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 86.364 €, 50,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 100.000 €
09.05.2026 - 86.364 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Deo grada kojeg reprezentuju spomenik kulture od izuzetnog značaja - Preobraženska crkva u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovna škola koja je đake primila još davne 1794. godine. Danas Margita ima dva bulevara, markete, glavnu železničku stanicu i uskoro glavnu autobusku stanicu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 eura što veći pala cena zadnjih 14 dana 50 m2'
97.200 €
53.500 €
49.000 €
 
-8%

Promena cene sa 66.000 € na 61.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 61.000 €, 50,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 66.000 €
08.05.2026 - 61.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manja dvojna kuća u blizini Doma zdravlja. Plac fizički podeljen na dva dela, polovina koja pripada kući ima oko 3a. Ulazi i sve odvojeno. Na placu se nalaze šupa i letnja kuhinja od 20m2. Kuća je zdrava, građena ciglom, useljiva. Drvena stolarija, na podovima parket, kupatilo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 49.000 €
07.05.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 65.000 € na 52.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 52.000 €, 48,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 67.000 €
04.04.2026 - 65.000 €
05.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u dobroj zgradi od pet spratova. Pogled na park. Uknjižen, u blizini prevoza03 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 48 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 67.000 € na 52.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 48,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 67.000 €
06.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u dobroj zgradi od pet spratova. Pogled na park. Uknjižen, u blizini prevoza.........03 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>