• GoHome Professional
do 94000 eura porasla cena parking Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 94000 eura porasla cena parking Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 94000 eura porasla cena parking Najnovije

  • Za upit "do 94000 eura porasla cena parking najnovije" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.763 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 89000 eura (malo jeftiniji)
    • 98000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 67.000 € na 69.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 69.000 €, 49,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 60.000 €
30.11.2025 - 65.000 €
10.04.2026 - 67.000 €
15.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 2s521 Prodaje se funkcionalan stan površine 49 m², smešten u prizemlju zgrade u mirnom porodičnom naselju 25. maj, Mladenovac. Stan ima ograđeni pripadajući deo dvorišta, idealan za uživanje u zelenilu, kao i sopstveno parking mesto. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 91.520 € na 98.560 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 98.560 €, 64,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 84.480 €
29.04.2026 - 91.520 €
15.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 75.790 € na 81.620 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 81.620 €, 53,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 69.960 €
01.05.2026 - 75.790 €
15.05.2026 - 81.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 94000 eura porasla cena parking najnovije'
63.000 €
63.000 €
99.000 €
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Delijski Vis, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.170 €
10.04.2026 - 70.570 €
24.04.2026 - 72.530 €
15.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 85.878 € na 96.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 96.888 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.878 €
15.05.2026 - 96.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 92.500 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 88.800 € na 100.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 88.800 €
15.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>