• GoHome Professional
do 94000 eura pala cena zadnjih 7 dana barem 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 94000 eura pala cena zadnjih 7 dana barem 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 94000 eura pala cena zadnjih 7 dana barem 50 m2

  • Za upit "do 94000 eura pala cena zadnjih 7 dana barem 50 m2" pronađeno 54 nekretnina - prosečna cena 473 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 89000 eura (malo jeftiniji)
    • 98000 eura (malo skuplji)
    • do 262 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • potkrovlje
    • prizemlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 58.000 € na 56.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VINIK, 56.000 €, 452,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 58.000 €
13.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, gradsko-gradjevinsko zemljište, plac, površine 452m2, u naselju Branko Bjegović, u blizini ambulante i osnovne škole "Ivo Andrić". Na placu je moguća gradnja porodično-stambenog objekta minimum trista neto kvadrata, moguća zauzetost parcele je oko....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 71.200 € na 63.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Resnik, 63.000 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 71.200 €
15.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Savršena lokacija za miran život. Na 15min. od centra grada. Odlična investicija, retko u ponudi. Plac se prodaje kao celina. Za svaku preporuku UknjiženAgencijska provizija....

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 150.000 € na 80.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! Kuća, Paraćin | Prodaja · 158m² · 80.000€.

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 95.000 € na 89.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Jajinci, 89.000 €, 800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U opštini Voždovac, u mestu Jajinci, nalazi se ovo gradsko građevisnko zemljište površine 7,22 ara za prodaju. Front ka ulici 17m. Gradska voda i struja su vezani za torlak. Gas u neposrednoj blizini. Zona individualnog stanovanja-A. Uknjižen. Agencijska provizija 2% 069/2191-847....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Centar, 50.000 €, 8900,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 60.000 €
29.04.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

- Građevinsko zemljište - 89 ari - Struja i voda do placa - Vlasnik 1/1 Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 16.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 13.000 €
20.02.2026 - 18.000 €
13.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 40.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 204,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 51.000 €
06.08.2025 - 46.000 €
15.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bašaid - petosobna kuća površine 204m2 (60m2 noviji deo kuće od čvrstod materijala + 144m2 stariji deo od mešovitog materijala) na placu površine 15,24 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo + wc, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-54 (od ukupno 55)

<< <1 2> >>