• GoHome Professional
do 94000 eura opremljen 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 94000 eura opremljen 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 94000 eura opremljen 50 m2

  • Za upit "do 94000 eura opremljen 50 m2" pronađeno 289 nekretnina - prosečna cena 1.363 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 89000 eura (malo jeftiniji)
    • 98000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • dvorište
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 79.050 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan 50m2, koji se nalazi u blizini Slatine. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom, kupatilom, hodnikom i terasom. Stan je kompletno opremljen nameštajem i spreman za useljenje bez....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 94000 eura opremljen 50 m2'
82.000 €
98.000 €
85.000 €
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov 2% Struktura 2.0 Kvadratura 50m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje Grejanje Etažno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 79.000 €
05.01.2026 - 75.000 €
11.02.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 85.000 €
26.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od prodajnog dela, radionice-proizvodnje i prostorije za presvlačenje, sa toaletom. Ima tradiciju, veliko tržište i nalazi se na prometnom mestu. Prodaje se opremljen za pekarsku proizvodnju i prodaju . Označena je približna lokacija. Kupac plaća proviziju u iznosu u visini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru u blizini Doma vosjke, NišProdaje se stan u ulici Kralja Vukašina.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i kuhinje.Ukupna površina stana je 50m2 i nalazi se u suterenu nove zgrade.I ako je u suterenu stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo Dvosoban stan u dva nivoa,blizina Centra,Socijalnog,škole,obdaništa . . stan je u prizemlju, komplet opremljen sa nameštajem,spreman za život ili rentiranje.Nekretnina je uknjižena kao poslovni prostor tako da ne može da se kupi na kredit. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 41.200 €, 50,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal za ugostiteljsku delatnost na dva nivoa delimično opremljen. .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 78.576 €, 50,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

POZICIJA LOKACIJE Prodaja stanova – Stara Pazova, kompleks od 4 lamele koji je pozicioniran u samom centru mesta, tako da možete zaboraviti na zamorne, dugačke vožnje, jer se sve neophodno za udoban život nalazi na svega nekoliko stotina metara od Vašeg novog stana u Luxury Complex....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov 2% GREJANJE - Etažno, sprat PR/, TERASA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 18502. Dvosoban stan, Zlatibor - Zova | Prodaja · 50m² · 85.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno lux opremljen stan u naselju Stepa Stepanovic, na samom ulasku u naselje iz pravca Trosarine. Kuhinja opremljena Bosch belom tehniko, klima uredjajem, sav namestaj ostaje u stanu, po dogovoru. Preko puta zgrade su skola i vrtic. U blizini su i veci trgovinski lanci. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.540 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolji izbor stanova u Novom Sadu! Nove, modernne, dizajnirane i opremljene sa svim savremenim komunikacijama! Karakteristike stanova: Stanje od 27-102 m2 Visokokvalitetni materijali za opremanje (kuhinja, kupatilo, pod) Blizu javnog prevoza Ako ste zainteresovani za kupovinu jednog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110012.Izdaje se dvosoban stan (50 m2) na 5. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 2. Stan je renoviran i opremljen novim nameštajem po meri kao i novom belom tehnikom. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini od 300 evra.. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, odmah useljiv dvosoban stan u centru+++Agencijska oznaka 9116795 Izdaje se luksuzan stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na minut hoda od ulice Laze Telečkog i tri minuta hoda do Trga slobode. Na I spratu u novoj zgradi, poseduje savremenu tehnologiju poput....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN STAN U BARAJEVU! Cena: 73000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, Gaj Površina: 50m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kuhinje i trpezarije - dve spavaće sobe - kupatilo - terasa Opis: Odlično pozicioniran stan sa predivnim pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, lepo opremljen, dvosoban stan u ulici Maksima Gorkog. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, odvojene trpezarije, odvojene spavaće sobe, ostave, zatvorene terase i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, trosoban stan, površine 50m2, u suterenu stambene zgrade, u neposrednoj blizini samog centra grada, Doma vojske, Suda i Sindjelićevog trga Stan je trosobne strukture, vrlo funkcionalnog rasporeda, sastoji iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, odvojene....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 95.500 €, 50,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 39m2 ----------------------------------------------- 39m2, 2.0, 1/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon Odlična novogradnja, sagrađena i opremljena visoko kvalitetnim materijalima i opremom. Nemačka PVC spoljna stolarija, termoizolacija, vrhunska fasada,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 61.800 €, 50,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u SQUARE Gardenu,sve novo i moderno opremljeno u stanu,radjeno po meri i sa stilom. Nalazi se na 2 spratu. Sastoji se od ulaznog dela,lepe spavaće sobe sa uvučenom kuhinjom,lepe spavaće sobe,kupatila i terase. Računi su oko 7.000 dinara na mesečnom....

 
 
 
  Kuća, MALA PLANA, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Mala porodična kuća, u odličnom stanju, priključena na gradski vodovod, trofazna struju, opremljeno kupatilo i kuhinja, u svim prostorijama postavljen laminat. Postoji bunar u drvorištu. Veliki tavanski prostor sa mogućnošću daljeg nadziđivanja. Veliko dvorište, 12 ari, ogradjeno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan na drugom spratu novoizgrađene zgrade na Zlatiboru. U neposrednoj blizini Titove vile na par koraka od marketa, Maxi prodavnice i mesare. Stan je potpuno opremljen i uredno održavan, bez dodatnih ulaganja. Daljinsko grejanje na struju, alu drvo stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Krunska (zgrada pod zaštitom države), lux, 50m2, 1,5, 4sprat bez lifta, eg, terasa obavezan depozit od 1000 e U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u samom srcu Vračara, u mirnoj ulici a nadomak svih dešavanja, marketa i prevoza. Stan je prostran i svetao, potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na idealnoj lokaciji kod Futoške pijace. Površine 50m2.. Moderno i u potpunosti opremljen. Pet friendly. Stan se nalazi na sjajnoj lokaciji a opet u mirnoj ulici. Stan je potpuno opremljen sa prostranom dnevnom i spavaćom sobom, pri čemu obe izlaze na terasu koja je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan, lux jednoiposoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se proteže na površini od 50m2, opremljen potpuno novim, kvalitetnim nameštajem, sam stan je bez trunke ulaganja. Stan se nalazi u potpuno novoj ,,pametnoj,, zgradi, jednog od najpoznatijih i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dugoročno se izdaje renoviran, kompletno opremljen dvosoban stan. Funkcionalan raspored stana, iz predsoblje se ulazi u sve prostorije. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, prirodna ventilacija u odvojenoj kuhinji sa trpezarijom, spavaća soba sa francuskim ležajem i američkim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan od 50 m2 nov,opremljen novom tehnikom i nameštajem prvi put se izdaje . Za sve informacije pozvati na 064 1126239 MIODRAG Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se stan – Liman 2, Blagoja Parovića (iza kafića Vitraž) 📅 Useljiv od mah 📐 Površina: 50m² 🏢 Sprat: 5.sprat 🛋️ Potpuno opremljen novim nameštajem 🔹 Struktura stana: 🛏️ Dve identično opremljene sobe 🍽️ Kuhinja sa trpezarijom 🧺 Ostava 🛁 Kupatilo 🚪 Hodnik 💰 Cena zakupa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan u Micurinovoj ulici sa velikom dnevnom sobom u kojoj je ugaona garnitura sa tv bela kozna fotelja bar radni sto sa pokicama trpeezarija kuhinja potpuno opremljena . Kupatilo poseduje tus kabinu I masinu za pranje I susenje vesa U spavacoj sobi su 2 placara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Bloku 62, u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, izdaje se moderan stan smešten u zgradi staroj svega deset godina. Prostran, svetao i opremljen savremenim nameštajem, stan pruža osećaj topline i udobnosti doma, spreman je za useljenje odmah i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 83689, XVII/XVIII, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.550 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno i kvalitetno opremljen dvosoban stan u centru grada, u ulici Augusta Cesarca. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, velike spavaće sobe, zastakljene terase i kupatila. U dvorištu zgrade nalazi se parking za stanare. Kućni ljubimci su dobrodošli.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem stan na prvom spratu u zgradi bez lifta u ulici Patrijarha Čarnojevića. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, zatvorena terasa, kupatilo. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Useljivo od 25.09.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pametno dizajnirani parapeti omogućavaju maksimalno iskorišćenje dnevnog svetla u svim stanovima, dok je objekat slobodno stojeći, tako da nijedan stan nije zaklonjen drugim zgradama. Tipovi stanova: Jednoiposobni Dvosobni Dvoiposobni Trosobni Svi stanovi su funkcionalno organizovani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 95.640 €, 50,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan na lepoj lokaciji na Petrovaradinu, kvalitetna izgradnja. Lep raspored prostorija. Stan će biti opremljen materijalima visokog kvaliteta. .

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🎯 **NA PRODAJU – STAN U INĐIJI** 📐 50 m² | 🏢 Novogradnja | 🅿️ Numerisano parking mesto ✨ Potpuno opremljen 🔧 Bez ikakvih ulaganja 📦 Odmah useljiv 📍Mirna lokacija, odlična povezanost 🛋️ Idealno za život ili izdavanje 💰 **Cena: 103.000 €** 📞 Info: **063/744-5379** Lav 2020....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i kompletno opremljen stan u centru,sve imate u stanu, lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, soba, kupatilo, terasa,mali troškovi,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv od 15 septembra,cena 600 e+ depozit+ ah.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 285)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>