• GoHome Professional
do 93000 eura 3.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 93000 eura 3.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 93000 eura 3.sprat

  • Za upit "do 93000 eura 3.sprat" pronađeno 509 nekretnina - prosečna cena 1.875 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 88000 eura (malo jeftiniji)
    • 97000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jednosobnog stana u StanovuUkoliko tražite dom za sebe ili svoju porodicu, u ponudi je jednosoban stan, koji se nalazi na trećem spratu zgrade ( nije poslednji sprat), sklonjen od buke.Struktura stana obuhvata veliki dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom koja se može pretvoriti....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelep, kompletno opremljen stan na Zlatiboru, smešten u jednom od najlepših delova naselja 25. maj. Prostran i funkcionalan, ovaj jednoiposoban stan pruža idealan spoj udobnosti, modernog dizajna i praktičnosti za svakodnevni boravak ili turističko izdavanje. Stan se....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Radijalcu na odličnoj lokaciji, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Na podovima je lep parket, a u kuhinji su pločice. Kupatilo je renovirano sa kadom. Struja nova, novi osigurači. Lift, Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 44,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan na minut od Banjskog parka i šetališta, površine 44m2, na 3. spratu stambene zgrade, kompletno opremljen. Cena stana je 70.000 eura.ž Kontakt: 065/90 73 165 Terasa, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban apartman u Vili Elza – Zlatibor Prodaje se funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban apartman površine 32.18 m², smešten u prestižnoj Vili Elza, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Apartman se nalazi na 3. spratu (ima lift),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.500 €, 23,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 23 m2, III sprat, terasa, lift, uknjižena - bez tereta, odmah useljiva, Bulevar Oslobođenja - kod Železničke stanice, kontakt tel. 066/5432335. Molim bez poziva Agencija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 69.000 €, 46,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji u ulici Janka Katića. Stan je na trećem spratu u petospratnici sa liftom. Zgrada žute fasadne cigle. Po strukturi je jednosoban, površine 46m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, sobe, komotnog....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.000 €, 49,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 49m², koji se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole Popinski borci. Stan je smešten na trećem spratu zgrade sa ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift i video nadzor, što dodatno doprinosi bezbednosti i udobnosti. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 37,34m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno spavaćeg....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 89.509 € na 97.050 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 97.050 €, 47,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.509 €
03.05.2026 - 97.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.11 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 68.450 €, 37,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 68.300 €, 48,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Banovci – nov, funkcionalan stan u mirnom okruženju, blizu Dunava. Na prodaju dvosoban stan površine 49m² u novogradnji, smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Novih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava, okružen zelenilom i idealan za miran....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 97.150 €, 67,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, trosoban stan, 67 kvadrata, lepog rasporeda na trećem spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 68.000 €, 71,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 71m2 u centru Vrdnika , lokacija top. Stan je bez tereta , vlasnik 1/1. Stan se nalazi na 3 spratu od 3. Stan ima i podrum površine 12m2. Na zgradi je ploča i kvalitetno je sagradjena zgrada , debeli zidovi. Zgrada ima svoj dimnjak i mogućnost grejanja čvrsto gorivo. Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 68.000 €, 50,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep, dvosoban stan na trećem spratu manje stambene jedinice bez lifta. Struktura:dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba,kupatilo i 2 terase(istok i zapad) idealno za uživanje tokom celog dana, stan ima podrum, na podovima je parket, pvc....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 70.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

Stan u Čačku, Ulica Nemanjina 47, treći sprat 79m2. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i kuhinje, dva kupatila, manja ostava, hodnik, terasa. Takođe u sklopu stana ima i podrum. U okviru zgrade postoje parking mesta.Kontakt:0640289911 .

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 97.280 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na trećem spratu u izgradnji od investitora KPT Invest Group. Stan od 61m² opremljen je vrhunskim SMART HOME sistemom koji upravlja rasvetom, roletnama, bojlerom, te rashladnim i grejnim sistemima. U cenu stana je uključena i ostava na poslednjem spratu (4,25m²), a moguće....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 97.300 €, 46,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 46,54 m², po strukturi jednoiposoban, smešten na trećem spratu od ukupno četiri, u mirnom i lepo povezanom delu Pančeva. Stan je pažljivo projektovan kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost za svakodnevni život. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru u naselje 25. maj Stan se nalazi se na 1km od centra i jezera u ulici Andrije Jevremovića Mirna lokacija sa dosta zelenila,više restorana, kafića, parkova, na 5 minuta od vidikovca Karaula, Stan ima 38m2 Nalazi se....

 
 
 
  Stan, SVILAJNAC, 67.000 €, 73,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Svilajnac – Centar Na prodaju stan u centru Svilajnca, površine 73 m², smešten na 3. spratu. Stan je delimično namešten i sastoji se od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, od kojih je jedna zastakljena. Uz minimalna ulaganja, moguće je preuređenje....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 67.000 €, 51,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo na tržištu! U prilici smo da vam ponudimo stan koji se nalazi u samom centru Vranja, na prestižnoj adresi Dr. Dimitrija Jovčića 16. Ovaj komforan stan od 45 kvadratnih metara je odmah useljiv i pruža idealan prostor za udoban, urbani način života.Stan se nalazi na 3.spratu,od....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 47,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, III sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru na odličnoj lokaciji. Stan je bez ulaganja, nalazi se na trećem spratu od četiri. Stan je odlično povezan autobuskim prevozom sa ostatkom grada. U blizini se nalazi sve potrebno i neophodno za život, od marketa, kafića, menjačnice, igraonica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo Jednoiposoban stan na Klisi,blizu Auto-puta i Roda marketa, III sprat bez lifta,uknjižen 32m,podne ima 37m,zgrada ima svoje dvorište tako da ima parkinga . . . odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA KLISI---Agencijska šifra: 1007645. Prodaje se delimično namešten, kompletno renoviran, jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade na Klisi, nadomak Temerinskog puta. Sastoji se od prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.400 €, 31,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep. GARSONJERA - NOVO - USELJIVO DO KRAJA GODINE. Garsonjera se nalazi u novoj zgradi, useljivoj do kraja 2025.godine. Pozicionirana je na 3/3 spratu u zgradi sa liftom i dvorišno je orjentisana. Površine je 31m2 i poseduje terasu sa koje se pruža fantastičan pogled na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Odličan poslovni prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj veoma svetao poslovni prostor funkcionalnog rasporeda (u sve kancelarije se ulazi iz dugačkog hodnika) čine ukupno 4 kancelarije - jedna velika sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 66.500 €, 38,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 66.500 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Stanovi na Zlatiboru u ponudi - Ulica Miladina Pećinara! U ponudi imamo stanove različitih kvadratura u jednoj od najlepših ulica na Zlatiboru! Stanovi su završeni, spremni za useljenje i nude visok kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 66.340 €, 23,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Top ponuda ! Odličan uknjižen stan sa odvojenom kuhinjom. Nalazi se na idealnom trećem spratu u zgradi sa liftom. Sveže je okrečeno i parket je hoblovan, tako da je odmah useljivo i bez ikakvih ulaganja. U ceni je kompletan nameštaj. Okrenut je na dvorišnu stranu. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namesten trosoban 78m2 stan u centru u ulici Vuka Karadžičća u utbanoj vili, treći sprat bez lifta.Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente.Cena 850e.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan,odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,na 3 spratu bez lifta,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv,cena 850 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, SENTA, 66.280 €, 33,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Dvorišno orijentisan, mirnija strana. Novija zgrada, lepo održavana, treći sprat, ima lift. Nameštaj može da ostane ako kupac želi. Odmah useljiv. Za više informacija pozvati! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.500 €, 31,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u ulici Petefi Šandora, u mirnom i sve traženijem delu Telepa, nalazi se ova izuzetno svetla i funkcionalna garsonjera površine 31 m². Smeštena na trećem spratu nove, kvalitetno građene zgrade, predstavlja odličan izbor kako za samostalan život, tako i kao....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, budući dom u izgradnji - idealna prilika za one koji žele da se usele u martu 2026 u potpuno nov, luksuzno uređen prostor!Ovaj elegantan stan sa dve spavaće sobe nalazi se na trećem spratu kvalitetne stambene zgrade u izgradnji. Projektovan je tako da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova 1/1 uknjižena nekretnina nalazi se u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji odličnoj kako za stanovanje tako i za investiciju. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, zatvorene terase od oko 10m2(+ ostava) i spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

ZLATIBOR – SVETOGORSKA ULICA Na prodaju luksuzan studio apartman (garsonjera) na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru – u Svetogorska ulica. Odlična pozicija u mirnom delu Zlatibora, a u neposrednoj blizini centra, jezera, šetališta, restorana i svih turističkih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051524 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"=""> .. KLISA, JEDNOIPOSOBAN, 35 M2 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"="">Prodaje se nov svetao....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Selenča, stan 56m2 Prodaje se lep, komforan, stan pretvoren u dvoiposoban na lepoj lokaciji, blizu su vrtići, škole, parkovi, igrališta, marketi, autobuska stanica idr.Sastoji se iz dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, kupatila i zastakljene terase.Grejanje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SVILAJNAC, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2024 - 35.000 €
23.03.2025 - 37.000 €
18.05.2025 - 63.000 €
03.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.indomio.rs

Trosoban stan površine 70m2, na trećem spratu ulica Mišarska, Svilajnac. Sastoji se od predsoblja, kuhinje, dnevne sobe, kupatila i tri spavaće sobe. Poseduje etažno parno grejanje na čvrsto gorivo (alfa). Podovi: pločice u kuhinji i kupatilu, u sobama laminat. Unutrašnja izolacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 466)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>