• GoHome Professional
do 90000 eura luksuzan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 90000 eura luksuzan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 90000 eura luksuzan najnovije

  • Za upit "do 90000 eura luksuzan najnovije" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 1.042 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 864 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 90.781 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan jednoiposoban stan, Veliki Mokri Lug, Beograd. Ovaj prelepi stan nudi savršenu ravnotežu između modernog stila i udobnosti doma, pružajući vam udoban život u blizini svih pogodnosti. Karakteristike stana: Jednoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 90000 eura luksuzan najnovije'
85.000 €
85.000 €
91.637 €
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Plac, VINIK, 81.000 €, 2192,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja dela placa u naselju Branko Bjegovoć(Branko Bjegović)Prodaje se udeo od 2192kvm placa koji ima ukupno 4256kvm u naselju Branko Bjegović. Upisano u katastar kao gradsko građevinsko zemljište! Vredi pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-616-98-20....

 
 
 
  Stan, VINIK, 91.500 €, 48,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-novogradnja(Pantelej)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026cena sa pdv-omKvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u strogom centru Niške Banje(Niška Banja)(Stan - Dvosobna Struktura)Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 71.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Donjoj Vrežini(D.Vrežina)Prodaja placa u Donjoj Vrežini površine 57 ari na 100-tinak metara od Nišave. Gradsko građevinsko zemljište upisano sa svojinom. Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.018-299-229 064-538-11-99. Agencija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 617,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa-Podvinik(Branko Bjegović)Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m2 u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) .

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.klikdooglasa.com

Prodajem stan u Borči [telefon] kvadrata ulica Bele Bartoga [telefon] preko puta osnovne skole,cena [telefon] eura,kontakt tel [telefon] ili mail mikelic.tatjana [telefon] [email] Podelite oglas na društvenim mrežama var buttonID = "viber_share"; var text = "Check this out: "; document.getElementById(buttonID)....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....