• GoHome Professional
do 90000 eura 90 m2 luksuzan zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 90000 eura 90 m2 luksuzan zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 90000 eura 90 m2 luksuzan zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 90000 eura 90 m2 luksuzan zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 94,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Jajinaca, na izuzetnoj lokaciji preko puta Spomen-parka. Stan odlikuju odlična izolacija (sendvič zidovi), visoki plafoni od 3 metra koji dodatno doprinose osećaju prostranosti, kao i moderan sistem grejanja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu luksuzno sređenog stana na prestižnoj lokaciji Liman 3. Ova nekretnina, površine 89 m², pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život u srcu grada. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Luksuzno opremljena kuća u Baćevcu - oaza mira nadomak Beograda. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Lux stan, Centar, Stari grad, obezbeđen parking Postoje stanovi, a postoje i nepokretnosti koje definišu vlasnika. Predstavljamo vam jedan od arhitektonski najskladnije renoviranih salonaca u srcu Beograda, na adresi koja ne zahteva objašnjenje. Zašto je ovo stan koji ste čekali?....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 90 m2 luksuzan zadnjih 7 dana (37)
  • do 90000 eura luksuzan zadnjih 7 dana (97)
  • do 90000 eura 90 m2 zadnjih 7 dana (22)
  • do 90000 eura 90 m2 luksuzan (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>